Reklama

Lost: Zagubieni

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 618
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czwarty sezon już w Polsce!

AXN jako pierwsza stacja telewizyjna w Polsce pokaże najnowszy, czwarty sezon "Lost: Zagubieni".

Telewizja już w marcu zaprasza na preludium najnowszego sezonu "Zagubionych". Wstępem do emisji najnowszych odcinków będzie emisja odcinka specjalnego, podsumowującego cały trzeci sezon serialu. Każdy LOSTomaniak będzie miał okazję do sprawdzenia swojej wiedzy i pamięci w zakresie tego co wydarzyło się ostatnio na tajemniczej wyspie.

Reklama

Ci, którzy nie mieli przyjemności zapoznania się bliżej z ową wyspą, mają na to szansę już 29 marca o godz. 22:00.

Dalsze zgłębianie tajemnic wyspy rozpocznie się 6 kwietnia. Wtedy to AXN rozpocznie emisję długo wyczekiwanego najnowszego sezonu "Zagubionych". W przemyśle telewizyjnym nie często mamy do czynienia z sytuacją, kiedy nowy sezon, nadawanego już od kilku lat serialu, osiąga wyższe notowania niż poprzednie serie.

Tak się właśnie stało przy okazji amerykańskiej premiery 4 serii "Zagubionych". Końcówka 3 serii okazała się tak ekscytująca, że pierwszy odcinek 4 sezonu zanotował oglądalność wyższą o dodatkowy milion. Nic dziwnego, że polscy widzowie odliczają dni pozostałe do 6 kwietnia, kiedy to o godz. 21:00 na antenie AXN zadebiutują najnowsze odcinki jednego z najpopularniejszych seriali naszych czasów.

Cała historia zaczyna się w chwili tragicznego wypadku samolotu linii lotniczych Oceanic Air Flight 815. Do katastrofy dochodzi nieopodal brzegu pięknej, magnetycznej ale i złowrogiej wyspy. Wkrótce okazuje się, że Rozbitkowie, którym udało się przeżyć, nie znaleźli się tam przypadkowo, że istnieje jakiś bliżej niewytłumaczalny powód, dla którego wszyscy znaleźli się w tym tajemniczym i przerażającym miejscu.

Dlaczego wybór padł akurat na tych 48 Rozbitków? Co się z nimi dzieje? Bohaterowie nie dawali widzom podpowiedzi do znalezienia odpowiedzi na te pytania, aż do końca trzeciej serii, dopiero wtedy pojawiło się kilka tropów. Wiele pytań znalazło odpowiedzi, ale wraz z nimi pojawiły się kolejne niewytłumaczalne kwestie.

Czwarty sezon tego niezwykle popularnego serialu, docenionego nie tylko przez widzów na całym świecie, ale i przez licznych krytyków nie przestaje zaskakiwać. Nadal pełen jest niespodzianek, tajemniczych sytuacji i pytań, na które nikt nie zna odpowiedzi. Wszystkich ciekawych dalszych losów Rozbitków AXN zaprasza przed telewizory w niedzielę, 6 kwietnia, o godz. 21:00. Powtórki odcinków zobaczyć będzie można we wtorki również o godz. 21:00.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje