Reklama

Londyńczycy

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 270
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zwroty akcji

Piąty i szósty odcinek serialu (emisja 8 i 15 października) przyniosą kilka wydarzeń, które zaskoczą najwierniejszych fanów serialu.

Otóż, Romek (Maciel Tyrol) rezygnuje ze współpracy z Andrzejem (Lesław Żurek), oddaje pieniądze, które był winny wspólnikowi i wraca do Polski. Jego decyzja związana jest z przekrętem, jakiego się dopuścił za plecami kolegi.

Reklama

Asia (Natalia Rybicka) poznaje drugą twarz Stevena (Gereth Llewelyn). Okazuje się, że sąsiad, znany DJ, pomagał jej tylko dlatego, że Polka bardzo mu się podobała. Wspólny wieczór kończy się jednak tragicznie - najpierw nie udaje mu się zgwałcić Asi, potem dostaje po mordzie od Andrzeja. Oczywiście po takim wydarzeniu ich drogi życiowe muszą się rozejść. Dlatego też Asia i Andrzej rezygnują z dalszego wynajmowania Loftu.

Z kolei Mariola (Roma Gąsiorowska) i Darek (Przemysław Sadowski) zostają oskarżeni o stosowanie przemocy wobec ich synka Williama. Trafiają na posterunek, gdzie muszą wyjaśnić, dlaczego ich dziecko jest całe posiniaczone...

Czytaj więcej w numerze 20 "Świata Seriali"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje