Reklama

Londyńczycy

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 270
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Same gwiazdy na planie!

W serialu "Londyńczycy" gościnnie pojawiają się same gwiazdy. Na planie tej produkcji można było ostatnio spotkać spotkać Katarzynę Figurę oraz Alessandro Bertolucciego, bratanka znanego włoskiego reżysera Bernarda Bertolucciego.

Bertolucci wcieli się w serialu w szefa agencji modelek. Gwiazda "Kilera" i "Ubu Króla" zagra natomiast znaną londyńską fotograf polskiego pochodzenia, która zaprzyjaźni się z dwójką imigrantów - Asią (Natalia Rybicka) i Andrzejem (Lesław Żurek).

Reklama

"Elizabeth to dość awangardowa i ekscentryczna osoba. Jest właścicielką prestiżowego studia. Do tej pory nie miała styczności z nową polską emigracją. O Polsce nie wie prawie nic. Jej przewodniczką jest Asia, która pomaga jej w ambitnym przedsięwzięciu - stworzeniu fotograficznego portretu Polaków w Londynie" - opowiada o swojej postaci Figura.

"To niewielka rola, ale pokusa znalezienia się w tym serialu i bycia reżyserowaną przez Wojtka Smarzowskiego była wielka. Zwłaszcza, że niedawno serial ten został doceniony na arenie międzynarodowej. Nie mogłam więc odmówić sobie wzięcia w nim udziału" - dodaje artystka.

Dla Figury i Rybickiej to pierwsze po latach spotkanie na planie. Aktorki miały już okazję zagrać razem w 2003 roku w wielokrotnie nagradzanym filmie "Żurek" według opowiadania Olgi Tokarczuk. Obie panie były bardzo zadowolone z ponownego zetknięcia się ich aktorskich losów.

"To bardzo miłe spotkanie po tak długim czasie. Cenię talent Kasi Figury, dlatego tym bardziej się cieszę, że znów możemy razem grać " - wyznaje Rybicka.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje