Reklama

Londyńczycy

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 270
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy na premierze "Ki"

"Ki" to nowy polski film. Opowiada o tym, jak długa jest droga do odkrywania siebie i uczenia się odpowiedzialności. Na ekrany kin trafi 30 września.

Reklama

We wtorek odbyła się uroczysta premiera "Ki" z udziałem biorących udział w filmie gwiazd oraz zaproszonych gości.

Ki to imię głównej bohaterki, która nie zgadza się na ograniczenia, jakie narzuca jej zajmowanie się własnym dzieckiem. Nie chcąc powielać schematu własnej matki, ucieka od stereotypu samotnej, umęczonej kobiety z dzieckiem. Stara się żyć kolorowo, szybko i intensywnie. Związki Ki z mężczyznami nie należą do obiecujących, choć właśnie trudne relacje pomagają jej dojrzeć do miłości i odpowiedzialności za siebie i swojego synka.

Grająca Ki Roma Gąsiorowska, czyli Mariola Monika Biedrzycka z "Londyńczyków", otrzymała za swoją kreację Nagrodę za pierwszoplanową rolę kobiecą na 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Roma była gwiazdą wtorkowej premiery galowej "Ki".

W kinie NoveKino Praha zjawili się też znani z seriali: Agnieszka Suchora i Krzysztof Kowalewski, czyli pielęgniarka Barbara Es i ordynator Zygmunt Łubicz z "Daleko od noszy", Olga FryczAnna Czartoryska, czyli Marysia i Paula z "Życia nad rozlewiskiem", Anna Samusionek, czyli Sylwia Nowik z "Linii życia", Marcin Krawczyk, czyli ksiądz Antoni Król z "Plebanii", oraz Katarzyna i Cezary Żak, czyli Solejukowa i Paweł/Piotr Kozioł z "Rancza".

W naszej galerii znajdziecie fotorelację z premiery "Ki". Zobaczcie, jak na czerwonym dywanie prezentowały się gwiazdy, które przyszły we wtorek do NovegoKina Praha, by obejrzeć film Leszka Dawida.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Roma Gąsiorowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje