Reklama

Londyńczycy

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 269
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dużo się dzieje nad Tamizą

SPOILER! Opuściłeś poprzedni odcinek lub nie możesz doczekać się następnego? Bądź na bieżąco i przeczytaj o najważniejszych wątkach serialu.

Ranny Wojtek trafia do szpitala:

Reklama

Po powrocie do Londynu mężczyzna bezskutecznie usiłuje znaleźć dla siebie jakieś zajęcie. Sprzed gmachu sądu, w którym miał zeznawać przeciwko gangowi Hamida, zostaje porwany przez Leszka. Mąż Kasi wiezie go do opuszczonego domu. Potem dzwoni do żony i zwabia ją w to samo miejsce. Chce ich zamordować. W ostatniej chwili pojawia się Alek, któremu udaje się zastrzelić Leszka. Podczas wymiany ognia Wojtek zostaje ranny. Jego stan jest bardzo ciężki.

Andrzej rozpoczyna karierę polityczną:

Kandydat organizuje w klubie Mariana spotkanie wyborcze radnego Smitha. Jednak mężczyzna się na nim nie pojawia. Nowym przedstawicielem polskiej społeczności na Ealingu zostaje... Andrzej. Mężczyzna nie odmawia. Ostatecznie polski radny w Londynie to coś nowego.

Paweł poznaje rodziców Marii:

Rodzice kobiety mieszkają na angielskiej prowincji. Ojciec dziewczyny jest naukowcem wrogo nastawionym do finansistów z City. Dlatego z wielką radością przyjmuje wiadomość, że oboje rzucili swoje dotychczasowe zajęcia. Innego zdania jest jego żona. Tymczasem Maria i Paweł spotykają na spacerze Antoniego, który mieszka u rodziców dziewczyny i zajmuje się genetyczną modyfikacją ziemniaka. Jego wynalazek może znaleźć praktyczne zastosowanie w przemyśle, ale Antoni nie może znaleźć sponsorów do sfinansowania badań. Maria i Paweł obiecują mu swoją pomoc.

Kolejny odcinek, już dziś (19 listopada) wieczorem .

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje