Reklama

"Lombard. Życie pod zastaw": Muzyczny hit w wykonaniu Arkadiusza Tańculi

Twórcy programu "Lombard. Życie pod zastaw" wraz z Arkadiuszem Tańculą – aktorem hitowego serialu „Lombard. Życie pod zastaw” - przygotowała wielką niespodziankę dla Widzów! Już od dzisiaj mogą posłuchać piosenki w wykonaniu Arka.

"Lombard. Życie pod zastaw": Muzyczny hit w programie

Utwór pod tytułem "Co przyniesie jutro" przedstawia burzliwe losy jednej z najgorętszych par z "Lombardu": "Ryżego" (Arkadiusz Tańcula) i Patrycji (Paulina Jeżewska).

"Ryży" jest postacią, którą możemy oglądać od pierwszego odcinka "Lombardu". "Gangster o złotym sercu", jak okrzyknęli go Widzowie, zjednał sobie fanów. Z zapartym tchem śledzą miłosne losy "Ryżego" oraz Patrycji. Perypetie tej pary są skomplikowane, a zbliżający się finał trwającego obecnie 9. sezonu "Lombardu" nie wskazuje, aby to się miało szybko zmienić. Czy ta para odnajdzie w końcu szczęście?

Reklama

Autorem i pomysłodawcą piosenki jest Arkadiusz Tańcula, partie kobiece wykonuje Małgorzata Osikowicz, z którą Tańcula współpracował przy piosence "Cokolwiek się wydarzy". Teledysk nakręcił i zmontował Arkadiusz Wierak.

"Lombard. Życie pod zastaw": O serialu

"Lombard. Życie pod zastaw" to hitowa produkcja Telewizji Puls i Studia A ze Zbigniewem Buczkowskim w głównej roli. Serial cieszy się ogromną popularnością - otrzymał od widzów trzy Telekamery "Tele Tygodnia", których zwieńczeniem jest prestiżowa Złota Telekamera.

W serialu regularnie pojawiają się też znani goście - do tej pory lombard odwiedzili m.in.: Zenek Martyniuk, Katarzyna Pakosińska, Paweł Nastula, Radek Liszewski z zespołu "Weekend", Michał Wiśniewski, Aleksander Doba, Bartek Marszałek, Tomasz "Niecik" i Kabaret z Konopi.

Zobacz też: Weronika Rosati zapozowała w bikini! Fani: "Bije smutkiem i samotnością"

"Lombard. Życie pod zastaw": Gdzie oglądać?

Premiery odcinków "Lombardu" w TV Puls od poniedziałku do piątku o 19.00, powtórki o 18.00 oraz podczas sobotnich maratonów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje