Reklama

"Lombard. Życie pod zastaw": 10. sezonu serialu wiosną w TV Puls!

Ekipa hitowego serialu Telewizji Puls i Studia A - „Lombard. Życie pod zastaw” - rozpoczęła zdjęcia do nowego, dziesiątego sezonu tej uwielbianej przez widzów produkcji! W nadchodzącym sezonie „Lombardu” TV Puls wyemituje jubileuszowy 500. odcinek!

Na czym polega fenomen serialu?

Ponad 4 lata emisji, 4 Telekamery "Tele Tygodnia" (w tym Złota), 10 sezonów i jubileuszowy 500. odcinek - taki bilans odnotuje wiosną serial "Lombard. Życie pod zastaw". Jak pracę na planie wspominają aktorzy i co zdradzają na temat 10. sezonu? Spytaliśmy o to Zbigniewa Buczkowskiego i Arkadiusza Tańculę, którzy w "Lombardzie" występują  od pierwszych odcinków:

"Lombard. Życie pod zastaw" - nowy sezon

Nowy sezon zapowiada się emocjonująco, w lombardzie nie zabraknie nowych klientów i zaskakujących przedmiotów. Wśród nich zobaczymy m.in. stylowy motocykl, zestaw narzędzi do terapii narzędziowej, kulki antystresowe, czy zabytkową prasę do owoców.  W lombardzie pojawią się  oczywiście stali, zaprzyjaźnieni klienci jak Filomena (Małgorzata Rożniatowska), Hofer (Rafał Cieluch) czy Boguś i Zefel (Bogdan Kalus, Krzysztof Hanke) a wraz z nimi - zwariowane wątki.

Reklama

W życiu głównych bohaterów jak zawsze sporo radości i wyzwań. Andżelika i Mariusz (Dominika Skoczylas, Michał Chorosiński) będą przygotowywać się do ślubu. W ich rodzinie nie zabraknie też zmartwień, których przysporzy im nastoletnia córka Mariusza, Julka, i jej podejrzane znajomości. Sporo zamieszania wywoła też pojawienie się pewnej osoby z przeszłości Andżeliki... Kazimierz i Beata (Zbigniew Buczkowski, Małgorzata Szeptycka) odetchną z ulgą po powrocie Patrycji (Paulina Jeżewska) i ich ukochanego wnuczka Sebusia. Mimo to Kazimierz nadal będzie czujny - głównie z powodu Ryżego (Arkadiusz Tańcula). Czy Barscy byliby w stanie zaakceptować gangstera u boku ich  synowej? Z kolei Benia (Rita Weinar) zacznie rozważać powrót do lombardu, a Lolek i Marta (Jerzy Górski, Agata Szafrańska) zaczną przygotowywać się na powiększenie rodziny.

"Lombard. Życie pod zastaw": Popularność

"Lombard. Życie pod zastaw" to hitowa produkcja Telewizji Puls i Studia A ze Zbigniewem Buczkowskim w głównej roli. Serial cieszy się ogromną popularnością - otrzymał trzy Telekamery "Tele Tygodnia" oraz Złotą Telekamerę, będącą ich zwieńczeniem.

W serialu regularnie pojawiają się  znani goście - do tej pory lombard odwiedzili m.in.: Zenek Martyniuk, Katarzyna Pakosińska, Paweł Nastula, Radek Liszewski z zespołu "Weekend", Aleksander Doba, Bartek Marszałek czy Michał Wiśniewski.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama