Loki

Ocena
serialu
1
Fatalny
Ocen: 2
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Loki": W sieci pojawił się nowy zwiastun drugiego sezonu. Jonathan Majors powraca

Opublikowano kolejny klip, promujący drugi sezon serialu "Loki". Dowiadujemy się z niego, że Jonathan Majors wystąpi w roli Victora Timely'ego. Data premiery, czyli 6 października, pozostaje bez zmian.

"Loki": Co wydarzy się w drugim sezonie?

Pierwsza odsłona serialu "Loki" zakończyła się w momencie, gdy Loki (Tom Hiddleston) znajduje się w alternatywnej linii czasu po tym, jak on i Sylvie (Sophia Di Martino) zmierzyli się z Kangiem (Jonathan Majors). Zaoferował on Lokiemu i Sylvie przejęcie Time Variance Agency (TVA) i wspólne kontrolowanie wszystkich osi czasu.

Sylvie jest zdeterminowana, by zabić Kanga po tym, jak spędziła całe życie na ucieczce przed TVA. Po namiętnym pocałunku z Lokim, przepchnęła go przez portal, aby mogła zabić Kanga, uwalniając wieloświat. Po przebudzeniu się, Loki odkrywa, że Mobius (Owen Wilson) nie ma pojęcia, kim jest, a pomnik Kanga zniknął. Loki najwyraźniej znalazł się w złej osi czasu.

Reklama

Premiera drugiego sezonu "Lokiego" tuż, tuż, w mediach społecznościowych opublikowano oficjalny plakat. Widzimy na nim różne warianty tytułowego bohatera. Kluczowym elementem jest Miss Minutes, więc można się domyślać, że będzie znaczącą postacią w nadchodzącym sezonie.

W nowych odcinkach u boku Toma Hiddlestone'a zobaczymy Owena Wilsona, Sophię Di Martino oraz Ke Huy Quana, który wcieli się w zupełnie nową postać.

"Loki": Jonathan Majors powraca. Opublikowano nowy zwiastun

W najnowszym klipie, promującym drugi sezon "Lokiego" dowiadujemy się, że w październiku na ekranie pojawi się Jonathan Majors. Aktor wystąpi w serialu mimo problemów z prawem sprzed kilku miesięcy.

Victor Timely to wariant Kanga Zdobywcy i właśnie w tę postać wcieli się Majors.

Przypomnijmy, że 25 marca Jonathan Majors został zatrzymany na Manhattanie w związku z zarzutem o napaść na kobietę. Do zdarzenia miało dojść w czasie ich wspólnej podróży taksówką. W pewnym momencie hollywoodzki aktor rzekomo zaatakował swoją towarzyszkę, gdy ta próbowała zabrać mu telefon. Jak wynikało z jej relacji, Majors chwycił ją za rękę, a następnie za szyję. W wyniku incydentu kobieta doznała niewielkich obrażeń i została przetransportowana do szpitala, gdzie lekarze określili jej stan jako stabilny. Po kilku godzinach gwiazdor "Krainy Lovecrafta" i "Creeda III" został zwolniony z aresztu.

Do tej pory sprawa nie została wyjaśniona, a Jonathan Majors uchodzi za persona non grata w Hollywood. Anulowano jego zaproszenie na Met Galę, został usunięty z kampanii reklamowej Texas Rangers. Odsunięto go również od adaptacji powieści "The Man in My Basement", której miał być producentem wykonawczym, a także miał w niej zagrać.

"Loki": Kiedy premiera drugiego sezonu?

Premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu "Lokiego" zaplanowana jest na 6 października 2023 r. na Disney+. Łącznie ma być ich sześć.

INTERIA.PL/ PAP Life
Dowiedz się więcej na temat: Loki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy