Reklama

Linia życia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 363
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Włoska robota w... polskim kabarecie

Stefano Terrazzino znów może poczuć, że los jest po jego stronie. Bo nowa partnerka daje mu impuls do pozytywnych zmian w życiu.

Już dawno postanowił, że swoją przyszłość zwiąże z Polską. Zdecydował się kupić mieszkanie na osiedlu w centrum Warszawy, a potem szybko zaprojektował jego wnętrza. Urządził je według najnowszych trendów, a wybrane meble sprowadzał m.in. z Berlina. Stefano Terrazzino wymarzył sobie, żeby przeprowadzka do pierwszego własnego lokum była prezentem na 31 urodziny, w dniu 19 sierpnia! I wiele wskazuje na to, że plan się powiedzie, a jednym z ważnych gości na ”parapetówce” będzie Katarzyna Pakosińska (39), z którą już 4 września będzie brylował na parkiecie nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. – Chłopak ma szczęście.

Reklama

Produkcja świetnie ich dobrała. Pogodni, wyluzowani, uwielbiają robić żarty. Z sali, gdzie ćwiczą, co chwilę dobiegają salwy śmiechu – przyznaje osoba z produkcji. Za kulisami show TVN słychać głosy, że włoski tancerz i nowa partnerka robią już nawet plany na przyszłość. Chcą razem... pracować w kabarecie! – Podobno mają pomysł na wspólne występy. Może nawet stworzą nowy kabaret? Szukają inspiracji, dlatego planują podróż. Na Sycylię i do Gruzji, z którą Kasia jest związana. Szukają nowych tematów do dowcipów... – zdradza nam ich znajomy.

Iza Wojdak

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje