Reklama

Linia życia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 362
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wieczór z gwiazdami Polsatu!

Tylu gwiazd w jednym miejscu już dawno nikt nie widział! Na konferencji ramówkowej Telewizji Polsat stawili się niemal wszyscy, którzy jesienią pojawią się w serialach i programach stacji.

Polsatowskie wieczory z gwiazdami zawsze są wielkimi wydarzeniami towarzyskimi. Zdobycie zaproszenia na spotkanie z przedstawicielami Polsatu graniczy niemal z cudem. Wymienienie wszystkich gwiazd, które stawiły się w czwartek w warszawskiej Endorfinie jest po prostu niemożliwe (prezentujemy je w naszej galerii)!

Reklama

Przy okazji wielkiego bankietu prezentowana jest jesienna ramówka stacji. W nadchodzącym sezonie w Polsacie zaroi się od kontynuacji seriali, które wszyscy znamy i lubimy. Zobaczymy m.in. "Linię życia", "Świat według Kiepskich", "Hotel 52", "Daleko od noszy", "Pierwszą miłość", "Szpilki na Giewoncie", "Ludzi Chudego". Nowością będą "Pamiętniki z wakacji". W każdym odcinku tego paradokumentalmego formatu widzowie poznają dwie historie grupy przyjaciół, którzy spędzają wakacje na południu Europy.

W sumie jesienią na antenie Polsatu pojawi się aż jedenaście polskich seriali!

Zajrzyjcie koniecznie do naszej galerii, by przekonać się, kto przyszedł w czwartek do Endorfiny, aby świętować inaugurację nowego sezonu w Polsacie.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje