Reklama

Linia życia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 347
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Szokujące wieści

Anna(Marta Ścisłowicz) spotyka się z Wiktorem i Moniką. Wie, że musi przekazać im starszną prawdę na temat Michała. Zarówno senior rodu Ostrowskich jak i jego córka, nie mają pojęcia o zdradzie, której dopuścił się Michał(Andrzej Niemyt). Anna, drżącym z emocji głosem, mówi im całą prawdę.

Michał Ostrowski (Andrzej Niemyt) czuje się, jakby cały świat sprzysiągł się przeciw niemu. Najpierw, w wyniku pomyłki, zmarła Olga Grabowska (Katarzyna Maciąg), którą usiłował uratować po wypadku. Później jej mąż, Igor (Tomasz Ciachorowski), poprzysiągł przeciw niemu zemstę i niemal rozjechał go samochodem.

Reklama

Na szczęście Anna (Marta Ścislowicz) pomogła mu w walce z machinacjami Igora. Michał stanął przed najtrudniejszą decyzja, kiedy dowiedział się o intrydze Patrycji Szostek (Weronika Książkiewicz) i kompromitujących zdjęciach, które dziewczyna miała w swoim posiadaniu. Ostatecznie Ostrowski nie ugiął się pod jej żądaniami. Niestety nie docenił Igora Grabowskiego.

W dniu swojego ślubu z Anną, Michał został aresztowany w związku ze sprawą zabójstwa Patrycji. Na początku drugiej serii "Linii Życia" Michał nadal przebywa w areszcie. Co gorsza, Anna nie chce go znać. Kobieta jest przekonana, że narzeczony zdradził ją z Patrcyją. Na szczęście Michał nadal może liczyć na swoją rodzinę.

Jego siostra, Monika (Aleskandra Woźniak), nie spocznie, dopóki nie wyciągnie brata z więzienia. Ojciec Michała, Wiktor (Aleksander Mikołajczak), również zapewnia go, że wierzy w niewinność syna. Z pomocą bliskich, w Ostrowski ma nadzieję, że uda mu się przetrwać to piekło, w które zamieniło się jego życie.

-Prokurator Bełski twierdzi, że Patrycja Szostek szantażowała Michała i podaje ten fakt jako motyw zabójstwa.

-Szantażowała? A czym ona mogła go szantażować?

-Podobno Michał miał z nią romans. I są na to oczywiście dowody... Mało tego, widziałam te dowody, czyli ich wspólne zdjęcia... w łóżku i wolałabym już o tym nie rozmawiać.

Wiktor i Monika są w szoku. Tego się nie spodziewali! Kto, jak kto, ale Michał był przecież bezgranicznie zakochany w Annie. Na pewno nie mógłby jej zdradzić! Tylko, w takim razie, skąd się wzięły te zdjęcia?

Ciekawostki

Przed przygotowanie na planie celi, w której został zamknięty Michał(Andrzej Niemyt), ekipa serialu odwiedziła kilka prawdziwych komisariatów w Trójmieście i dokładnie przyjrzała się wnętrzom cel więziennych. Chodziło o to, aby oddać maksymalnie realistycznie ponury nastrój beznadziejności i braku nadziei, w którym znajduje się młody Ostrowski.

Aktor wcielający się w rolę prokuratora Bełskiego(Jacek Kopczyński), przed rozpoczęciem zdjęć, udał się na kilka spotkań z prawdziwymi prawnikami. Chodziło o to, aby jak najlepiej wczuć się w graną przez siebie rolę. Oglądając efekty końcowe, można dojść do wniosku, że wczuł się w rolę Prokuratora w 100%!

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Niemyt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje