Reklama

Linia życia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 362
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Smaczny serial

Plejada gwiazd pokaże, że warto walczyć o siebie i postawić na swoje pasje. Bo tylko dzięki temu można mieć naprawdę smaczne życie.

Kiedy się wali, to wszystko naraz. Przynajmniej w życiu Anki Adamowicz, bohaterki nowego serialu "Przepis na życie". Anka (Magdalena Kumorek) jest wzorową żoną i matką. Pierze, sprząta, gotuje, troszczy się o nastoletnią córkę Manię (Aleksandra Radwańska) i męża Andrzeja (Piotr Adamczyk). Właśnie przygotowuje się do świętowania 16. rocznicy ślubu i czeka na awans w pracy, kiedy wszystko zaczyna się sypać.

Reklama

- Ankę poznajemy w euforycznym momencie jej życia, aby zaraz potem zobaczyć, że los rzuca jej kłody pod nogi - mówi Magdalena Kumorek.

Anka zostaje zwolniona z pracy i zanim otrząśnie się z szoku, mąż oznajmi jej, że odchodzi do kochanki! Zamiast się załamywać, kobieta zacznie szukać własnego pomysłu na życie. Uzna, że czas robić to, co kocha, czyli gotować.

Podejmie pracę w restauracji "Imbir" i pod okiem gburowatego, wymagającego szefa kuchni (Borys Szyc) udowodni, że nawet banalne danie w jej wykonaniu będzie dziełem sztuki. Co więcej, uświadomi sobie, że całe życie czekała - na to, aż mąż, kardiolog, zrobi doktorat, aż Mania pójdzie do szkoły. Teraz więc zechce zatroszczyć się o siebie i otworzy się na nowe znajomości. Szczególnie jedna z nich, z architektem Maćkiem (Lesław Żurek), będzie bardzo obiecująca, bo Maciek zakocha się w Ance na zabój. Czy jednak ona będzie gotowa na nowy związek?

- Tego nie zdradzę. Mogę jednak zapewnić, że będzie się bardzo dużo działo. Widzowie dostaną ogromny zastrzyk pozytywnej energii i siły, oraz możliwość oglądania na ekranie całej plejady gwiazd, bo obsadę skompletowaliśmy naprawdę po byku - chwali znana między innymi z "Miodowych lat" Agnieszka Pilaszewska, która napisała scenariusz serialu.

Emisja serialu: 6 marca, 21:45

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Borys Szyc | Piotr Adamczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje