Reklama

Linia życia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 347
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ślub na planie "Linii Życia"

Mimo burz, z woli dusz, tak można spointować związek prawniczki Ani (Marta Ścisłowicz) i lekarza Michała (Andrzej Niemyt). Wydaje się, że narzeczeni najgorsze mają już za sobą.

Brat Ani, Igor (Tomasz Ciachorowski) od początku obwiniał Michała za śmierć swojej żony, Olgi. Co więcej, przed śmiercią Olga okłamała Igora, że miała romans z Michałem. Igor wpadł we wściekłość, miał powody, żeby nienawidzić przyszłego szwagra i próbował go zabić. Spreparował też kompromitujące materiały zdjęciowe sugerujące ognisty romans Michała z pielęgniarką, Patrycją (Weronika Książkiewicz). Czy Igor odważy się ich użyć? Czy Ania otrzyma zdjęcia w prezencie ślubnym od brata?

Reklama

Tymczasem miłość Ani i Michała znajduje swój szczęśliwy finał przed ołtarzem, a rodzina Grabowskich musi pogodzić się z faktem, że Ania wyjdzie za Michała. "To mój debiut w roli panny młodej, w przeciwieństwie do Andrzeja, który ma żonę. Miałam przyjemność mierzyć kilka sukien w salonie mody ślubnej. Moim wyobrażeniom o tym, pewnie jednym z najważniejszych dni, odpowiadała, co prawda inna, trochę skromniejsza, bliższa ciału, bez tych wszystkich warstw falban, ale na potrzeby serialu wybraliśmy suknię, która wygląda imponująco w obrazku. Wbrew pozorom, suknia ślubna to nie jest najwygodniejszy kostium do grania, ale z pewnością jest to ciekawe zadanie aktorskie. Na naszym ślubie bardzo dużo się dzieje, więc kręcimy go aż dwa dni i wachlarza emocji nie brakuje. Niestety wesele skończy się dla mnie w prokuraturze" - zdradza Marta Ścisłowicz.

Przed kościołem zbierają się goście, atmosfera jest uroczysta. Ania cieszy się jak mała dziewczynka, że w końcu poślubi mężczyznę swojego życia. W kościele rozbrzmiewają dźwięki marsza weselnego. W pewnej chwili do stojących przy ołtarzu Michała oraz świadków Klary (Paulina Chruściel) i Leszka (Radosław Pazura) podchodzi Wiktor Ostrowski (Aleksander Mikołajczak) z komisarzem Wilkiem (Jacek Kopczyński)& Okazuje się, że Patrycja nie żyje! Jak skończy się ten dzień? Czy Michał poślubi Anię?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje