Reklama

Linia życia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 350
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Słowiańska dusza

Stefano Terrazzino pokochał Polskę i Polaków. Żartuje nawet, że jest naszym ambasadorem na świecie!

Dołączył Pan do serialu "Linia życia". Kogo Pan zagra?

Reklama

- Mój bohater to guru w świecie PR i reklamy, profesjonalny i wymagający, ale przy tym też czarujący. Dodam, że jest Polakiem, który przez wiele lat mieszkał za granicą.

A co z Pana akcentem?

- Zdecydowałem się zgłosić się do logopedy, który uczy mnie prawidłowej wymowy w języku polskim. Słów i gramatyki mogę się sam nauczyć, znacznie gorzej jest z wypowiadaniem niektórych dźwięków, jak "ż", "sz", "cz". Tego się uczę.

W serialu "Samo życie", w którym też Pan grał, zdjęcia były kręcone m.in. na Sycylii, z której pochodzą Pana rodzice. Może i tym razem ekipa filmowa odwiedzi Włochy?

- Już proponowałem, dla żartu, lecz nic z tego nie wyszło. Chętnie powtórzyłbym taką wycieczkę. To były cudowne dwa tygodnie. Mnóstwo zabawy i przyjemnej pracy. Moja rodzina była bardzo szczęśliwa z powodu tej wizyty. Występowali jako statyści i też traktowali to jako niezapomnianą przygodę.

Czym jest dla Pana aktorstwo? Drugim zawodem, zabawą?

- Raczej pasją, a także dopełnieniem tańca. Bo taniec jest jak aktorstwo, też trzeba odegrać na parkiecie jakąś rolę. Poza tym bardzo to lubię i oczywiście dzięki temu zarabiam. To dla mnie jak bonus od życia. Podobno weźmie Pan udział w jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami".

Czy to pewne?

- Mogę tylko powiedzieć, że bardzo chciałbym wystąpić.

W tym roku pojawił się Pan w niemieckiej wersji tego programu. Czy miał Pan taką propozycję także z Włoch?

- Miałem, ale nie mogłem wystąpić z braku czasu. Nie wykluczam, że jeszcze to zrobię. Serial, lekcje tańca, możliwe, że również "Taniec z gwiazdami". Czy to znaczy, że osiadł Pan już u nas na stałe? Nigdy nie mówię nigdy, ale przyznam, że coraz bardziej jestem związany z tym krajem. Zrozumiałem to niedawno, kiedy przez pół roku pracowałem w Niemczech. Szybko stęskniłem się za Polską i ciągle o niej opowiadałem. Znajomi żartują sobie ze mnie, mówiąc, że mam "słowiańską duszę". Coś w tym chyba jest.

Rozmawiała: Marzena Juraczko.

Dowiedz się więcej na temat: Stefano Terrazzino | Linia życia (Serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje