Reklama

Linia życia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 362
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Od przyjaźni do miłości

W pierwszym sezonie "Linii życia" obserwowaliśmy, jak ich przyjaźń rozkwita, jak z odcinka na odcinek coraz bardziej zbliżają się do siebie. Po wakacjach okaże się, że między Magdą Kessler (Weronika Asińska) i Markiem Pruskim (Paweł Przyborowski) narodziło się głębsze uczucie.

Wątek Magdy i Pawła na początku pokazywany był jako zwykła, szkolna znajomość. Zawsze potrafili znaleźć wspólny język, dosyć swobodnie czuli się w swoim towarzystwie. A jednak nikt nie zakładał, że ta przyjaźń mogłaby przerodzić się w coś więcej. Wszak oboje czuli miętę do kogo innego. Magda wzdychała do Kamila (Sebastian Fabijański), a Marek liczył na związek z Alicją (Aleksandra Hamkało). W pewnym momencie nawet zjednoczyli siły, by pomóc sobie wzajemnie w zbliżeniu się do swoich obiektów westchnień.

Reklama

Drugi sezon przyniesie rozwiązanie, którego widzowie mogli się spodziewać. Ostatecznie do Marka dotrze, że u Alicji nie ma szans.

- To była szczenięca miłość - przyznaje Paweł Przyborowski - Marek nie do końca był pewien swego i Magda pomogła mu wyleczyć się z Alicji.

- Magda z kolei poddała się, jeżeli chodzi o Kamila - wyjaśnia Weronika Asińska - Zrozumiała, że najciemniej jest pod latarnią i że obok ma kogoś znacznie fajniejszego.

Młodzi przekroczą tę cienką granicę między przyjaźnią a miłością w relacjach damsko-męskich. Ich uczucie wybuchnie z taką siłą, że zaniepokoi nieco rodziców Kesslerówny.

- Pojawią się rozmowy o "tych" sprawach - zdradza serialowa Magda - Rodzice będą przerażeni, że najmłodsza córeczka, którą chcieli jak najdłużej zatrzymać w domu, rozpoczyna życie dojrzałej nastolatki.

Od września widzowie będą mieli okazję przekonać się, czy ta miłość przetrwa.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Linia życia (Serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje