Linia życia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 365
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Koniec "Linii życia"

Wiele wskazuje na to, że nad polskimi serialami zawisło jakieś fatum. Po wstrzymaniu emisji "Wszyscy kochają Romana", przy niepewnej przyszłości "Rezydencji", przyszła kolej na "Linię życia". Losy trójmiejskich rodzin będziemy śledzić tylko do końca października.

"Linia życia" zakończy swój telewizyjny żywot wcześniej, niż widzowie mogli się spodziewać. Anna Hajduk z działu PR Polsatu potwierdza, że stacja planuje emisję serialu tylko do 103. odcinka. Zatem losy Grabowskich, Kesslerów, Ostrowskich, Pruskich i Nowików, które ostatnio w miarę się skomplikowały, będą musiały rozstrzygnąć się jeszcze w bieżącym miesiącu.

Serial nadawany był o dosyć "trudnej" porze, musiał konkurować z serwisami informacyjnymi innych stacji i ostatecznie jego oglądalność - choć wynik 2 mln widzów wcale nie jest skandalicznie niski - okazała się niesatysfakcjonująca.

Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu ds. programowych, zapowiada, że od stycznia w paśmie pojawi się nowa propozycja, która z pewnością nie będzie serialem obyczajowym. Tymczasem do końca roku o godz. 19:30 widzowie będą mogli oglądać powtórki "Świata według Kiepskich".

swiatseriali.pl

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy