Linia życia

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 340
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jak być piękną?

Kto z nas nie chciałby mieć pięknego i jędrnego ciała, gładkiej skóry i wypielęgnowanej twarzy? Nic więc dziwnego, że gwiazdy pobiegły na otwarcie nowego centrum urody!

W nowo otwartym centrum kosmetycznym IQ MediSpa każdy może poczuć się jak gwiazda i skorzystać z bogatej oferty zabiegów, dzięki którym ciało nabiera jędrności, skóra staje się gładka, a samopoczucie w jednej chwili się poprawia. Przekonały się o tym trzy aktorki znane z seriali, które gościły na otwarciu nowego salonu.

Reklama

Anna Samusionek, czyli Sylwia Nowik z "Linii życia", przyznała, że nie ma obsesji na punkcie swojego ciała, ale od czasu do czasu korzysta z dobrodziejstw salonów spa, żeby po prostu poczuć się lepiej.

Dominika Ostałowska, czyli Marta Wojciechowska z "M jak miłość", nie ma czasu, by zbyt często odwiedzać kosmetyczkę, ale zdaje sobie sprawę, że aby wyglądać świetnie, trzeba czasem znaleźć wolną chwilę i poświęcić ją na pielęgnację urody.

Olga Bończyk, czyli Edyta Kuszyńska z "Na dobre i na złe", codziennie spędza przed lustrem zaledwie kilka minut, ale stara się regularnie odwiedzać siłownię i raz na jakiś czas robi sobie wypad do spa, aby jak najdłużej zachować młodość i urodę.

Wszystkim trzem aktorkom bardzo podobało się nowe centrum kosmetyczne IQ MediSpa. Kto wie, może spotkacie tam którąś z nich?

Zobacz najnowsze zdjęcia Weroniki Asińskiej serialowej Magdy. Tylko w ŚwiecieSeriali.pl!

Dowiedz się więcej na temat: Anna Samusionek | Dominika Ostałowska | Olga Bończyk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje