Reklama

Linia życia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 363
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dariusz Kordek wraca do gry!

Do grona aktorów grających w "Linii życia" dołączy Dariusz Kordek. Wcieli się w postać gwiazdy z dawnych lat, czyli Leona. Jego bohater przywoła wspomnienia i wzbudzi zazdrość.

Choć może po Teresie Kessler (Małgorzata Potocka) nie widać tego na pierwszy rzut oka, ma ona za sobą karierę artystyczną. Wprawdzie okres sławy już przeminął, ale przecież wspomnienia są po to, by je przywoływać. W życiu Teresy pojawi się jej dawny partner ze sceny, z którym śpiewała.

Reklama

- Leon występował z Teresą w duecie estradowym. Święcili triumfy w latach 80. Tworzyli taką śpiewającą parę na wzór Andrzeja i Elizy czy Albano i Rominy Power. Teraz spotkali się przy okazji wspomnieniowego programu w telewizji - zdradza Dariusz Kordek.

Aktor przyznaje, że o jego bohaterze niewiele wiadomo.

- Nie znamy nawet jego prawdziwego imienia i nazwiska. "Leon" to pseudonim artystyczny. Teresa występowała jako Greta.

Ale nawet tyle wystarczy, by mąż Teresy, Adam (Zbigniew Suszyński), poczuł zazdrość. Bodaj jako jedyny nie będzie zbyt entuzjastycznie nastawiony do powrotu "Grety i Leona". Z pewnością nie ucieszy się też, gdy Leon otrzyma od dawnego impresario propozycję serii koncertów...

A czy duet wróci na dobre?

- Trudno powiedzieć, jak to się potoczy. Być może scenarzyści pomyślą o tzw. powrocie dinozaurów. Osobiście liczę na to, że ten wątek się rozwinie - Dariuszowi Kordkowi spodobało się na planie "Linii życia".

W ŚwiecieSeriali.pl często piszemy o tym serialu. Zarejestruj się w serwisie i dodaj ten serial do ulubionych, a powiadomimy Cię o nowych wydarzeniach z nim związanych.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dariusz Kordek | Małgorzata Potocka | Linia życia (Serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje