Reklama

Linia życia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 351
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy ich miłość przetrwa?

Już we wrześniu ruszają nowe odcinki: "Linii życia", "Hotelu 52" oraz "Szpilek na Giewoncie". Szczególnie emocjonujące będą miłosne perypetie serialowych bohaterów.

Będziemy śledzić uczuciowe rozterki bohaterów popularnych seriali. Która z par stanie na ślubnym kobiercu, a która się rozstanie?

Reklama

Niektórzy stworzą trwałe związki, inni się rozstaną, pojawią się też nowe osoby, które mocno namieszają. Będzie się działo!

Czas wyboru

Ich miłość nigdy nie należała do łatwych - Klara Kessler (Paulina Chruściel) zakochała się w Leszku Pruskim (Radosław Pazura), choć ten nadal jest mężem innej kobiety. W drugim sezonie "Linii życia" (od 5 IX) dziewczyna zdenerwowana jego niezdecydowaniem postawi ultimatum: albo ona, albo żona. Leszek, któremu miłość do Klary nie przeszkadza być zazdrosnym o żonę, będzie miał trudny orzech do zgryzienia. Zwłaszcza, że do ich miłosnego trójkąta dołączy... czwarta osoba. Cezary Bończa- -Dworecki (Stefano Terrazzino) zakocha się w żonie Pruskiego. Oj, będzie iskrzyć!

Miłosne... rozstanie

Schodzili się i rozchodzili - Natalia Lipska (Laura Samojłowicz) i Artur Górski (Krzysztof Kwiatkowski) z "Hotelu 52" wciąż przeżywają uczuciowe rozterki. Wreszcie, kiedy wydawało się, że ich miłości już nic nie jest w stanie zagrozić, Górski został postrzelony. I choć to wydarzenie powinno ich połączyć, stanie się odwrotnie. Artur, który po strzelaninie musi wieść spokojne życie - bez stresu i wysiłku - nie chce być dla Natalii obciążeniem. Ich, już i tak trudną sytuację, skomplikuje Aśka (Monika Mrozowska) - nowa... współlokatorka Artura.

Wojna o mężczyznę

Wydawało się, że chociaż ta para złe chwile ma już za sobą. Niestety szczęście Ewy Drawskiej (Magdalena Schejbal) i Bartłomieja Bachledy (Krzysztof Wieszczek) nie potrwa długo. Już wkrótce Drawska wyjedzie do Warszawy, a jej miejsce u boku przystojnego górala spróbuje zająć Marta (Katarzyna Maciąg). Ewa będzie zmuszona walczyć o swojego mężczyznę. Dojdzie do ostrych starć... nie tylko słownych!

Jak potoczą się losy bohaterów popularnych seriali? Czy ich związki przetrwają, czy też wszyscy zwiążą się z nowymi partnerami? Już od września zapraszamy przed telewizory.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje