Reklama

Licencja na wychowanie

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 366
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Robert Kochanek zagra w serialu

Jeden z najbardziej znanych polskich tancerzy próbuje właśnie swoich sił na planie serialu. Robert Kochanek, bo o nim mowa, wystąpi gościnnie w serialu "Licencja na wychowanie". I, co nikogo nie powinno dziwić, też będzie uczył tańczyć.

Tym razem jednak nie gwiazdy w programie "Taniec z gwiazdami", a uczestniczki serialowej szkoły tańca "Buena Vista", do której trafia także Roma (Jolanta Fraszyńska) i jej córka Marysia (Ivette Bednarska).

Reklama

Co prawda Roma początkowo chciała chodzić na kurs tańca z mężem Ryszardem (Dariusz Wiktorowicz), ale gdy ten zaczyna się wykręcać, kończy się na towarzystwie córki. Gdy panie stawiają się na pierwszej lekcji, okazuje się, że zajęcia prowadzi przystojny instruktor, któremu młoda Barańska od razu wpada w oko. Ryszard zaczyna jednak coś podejrzewać, bowiem córka Marysia chodzi na taniec dwa razy w tygodniu, a matka codziennie. Któregoś dnia postanawia śledzić żonę. Jedzie za Marysią i Romą taksówką. Przed szkołą tańca Barańskie się rozchodzą. Marysia idzie do szkoły, a Roma znika za drzwiami restauracji. Ryszard jest przekonany, że za chwilę odkryje okrutną prawdę...

A o tym, co tym razem kombinuje Roma i jak Robert Kochanek poradził sobie z aktorskim wyzwaniem, widzowie przekonają się oglądając 19. odcinek serialu, który wyemitowany zostanie 13 października.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje