Reklama

Licencja na wychowanie

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 359
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jolanta Fraszyńska w "Tańcu z gwiazdami"

Znamy już nazwiska nowych jurorów w "Tańcu z gwiazdami". Obok Janusza Józefowicza w tej roli zadebiutuje aktorka Jolanta Fraszyńska.

O 13. edycji "Tańca z gwiazdami" wiadomo na pewno, że będzie inna niż wszystkie. Emocji dostarczają nie tylko nazwiska gwiazd, które zatańczą - nowe twarze pojawią się również w składzie jurorskim.

Reklama

W sobotę, 16 lipca, informowaliśmy o Januszu Józefowiczu, który zadebiutuje jako juror tanecznego show. Obok niego pojawi się Jolanta Fraszyńska, aktorka teatralna i filmowa, która zastąpi w tej roli Beatę Tyszkiewicz.

Jolanta Fraszyńska od dawna cieszy się sympatią widzów. Największą popularność zdobyła dzięki roli Moniki Zybert w serialu "Na dobre i na złe". Jej fani doskonale pamiętają kreacje aktorki w "Skazanym na bluesa" czy w "Ławeczce".

Aktorka ma przygotowanie estradowe - wystąpiła m.in. na 47. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, brała udział w "jak Oni śpiewają". Zasiadała w jury Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty organizowanego przez fundację Anny Dymnej.

Przed aktorką nowe wyzwanie. Jak poradzi sobie w roli jurora? Czy tancerze powinni się już obawiać surowej oceny Fraszyńskiej? O tym przekonamy się już jesienią.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje