Reklama

Leśniczówka

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 415
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Zagraniczni partnerzy polskich gwiazd

Związki gwiazd zawsze budzą ogromne zainteresowanie. Zwłaszcza gdy wiążą się ze sobą osoby z branży. W polskim show-biznesie są również osoby, które znalazły miłość poza polskim show-biznesiem. Dla niektórych był to tylko przelotny romans, inni do dzisiaj tworzą szczęśliwe związki.

Weronika Książkiewicz, czyli Lidia Banach z "Leśniczówki", znów jest zakochana! Aktorka, która ma za sobą kilka nieudanych związków, tym razem znalazła miłość w... Izraelu. Niestety, nie może cieszyć się życiem u boku ukochanego, bo ten przebywa aktualnie w Niemczech i - póki co -  nie ma szans, by się spotkali. - Strasznie tęsknię - napisała w mediach społecznościowych pod zdjęciem z Hezim.

Reklama

Aktorka nie miała dotąd szczęścia do mężczyzn. Niektórzy znajomi nazywają ją wręcz... uciekającą panną młodą! Przypomnijmy, że o rękę poprosili ją w przeszłości aktor Jakub Wesołowski, czyli Igor Nowak z "Na Wspólnej", biznesmen Krzysztof Latek (mają syna - 10-letniego Borysa) oraz reżyser Mitja Okorn. Żadnemu z nich nie udało się jednak przekonać jej do ślubu. 

Niedawno Weronika Książkiewicz po raz pierwszy pokazała światu swego nowego ukochanego. W styczniu tego roku pojawiła się w  towarzystwie tajemniczego mężczyzny  na premierze komedii "Mayday", w której zagrała jedną z głównych ról. Wtedy jednak nikt nie wiedział jeszcze, że starszy od niej o prawie 20 lat biznesmen pochodzący z Izraela to jej nowa miłość! Dopiero kilka dni temu aktorka przyznała, że Hezi jest "tym jedynym". 

"Normalnie nie dzielę się takimi zdjęciami, ale miłość w czasach zarazy jest naprawdę trudna. Próbuję zachować spokój, ale trochę już wariuję i chodzę po ścianach. Krótko mówiąc - strasznie tęsknię" - napisała na Instagramie pod uroczą fotką z Hezi'm. Wybranek aktorki pochodzi z Izraela, a na co dzień mieszka w Niemczech i właśnie tam - za naszą zachodnią granicą - czeka na moment, kiedy znów będzie mógł przyjechać do Polski i stanąć z ukochaną twarzą w twarz. Póki co, i jemu, i aktorce muszą wystarczyć codzienne spotkania na Skype.

***Zobacz także***

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje