Reklama

Leśniczówka

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 409
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Leśniczówka": Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski są parą!

Wszystko wskazuje na to, że Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski, czyli Lidia Banach i Krzysztof Majewski z "Leśniczówki", postanowili razem iść przez życie! Ze zdjęć, które kilka dni temu zrobili im paparazzi, wynika, że gwiazdy serialu TVP łączy nie tylko praca...

Marek Bukowski i Weronika Książkiewicz od pewnego czasu wiedli życie singli, a całą swą energię poświęcali pracy. Kiedy rok temu spotkali się po raz pierwszy na planie "Leśniczówki", nie wiedzieli, że ich znajomość szybko przestanie mieć jedynie zawodowy charakter...

Reklama

Jak informuje magazyn "Flesz", Marek Bukowski i Weronika Książkiewicz od początku świetnie się ze sobą dogadywali i lubili razem grać.

- Nagle odkryli, że lubią też spędzać ze sobą czas także poza planem. Zaiskrzyło między nimi, ale czy to przerodzi się w trwały związek, trudno powiedzieć, bo to naprawdę początek - stwierdziła w rozmowie z dwutygodnikiem znajoma gwiazd "Leśniczówki".

Kilka dni temu paparazzi przyłapali aktorską parę na romantycznej randce w jednej z modnych warszawskich restauracji. Ze zdjęć, które lotem błyskawicy obiegły wszystkie portale plotkarskie, jasno wynika, że Marek Bukowski i Weronika Książkiewicz są w sobie do szaleństwa zakochani i wyglądają na bardzo szczęśliwych.

Przypomnijmy, że odtwórca roli Piotra Gawryło w "Na dobre i na złe" kilka miesięcy temu rozwiódł się z Ewą Bukowską, czyli matką Pauli z "Pensjonatu nad rozlewiskiem". Aktor z całą pewnością nie spodziewał się, że miejsce żony tak szybko zajmie u jego boku inna kobieta... Także Weronika Książkiewicz, która po rozstaniu z ojcem swego synka przez pewien czas spotykała się z reżyserem Mitią Okornem, a od roku samotnie wychowywała 8-letniego Borysa, nie przypuszczała, że los postawi na jej drodze mężczyznę, w ramionach którego poczuje się bezpiecznie. Dziś oboje znów wierzą w miłość!

Podobno dzięki Weronice Marek Bukowski wreszcie odzyskał radość życia i... wenę twórczą. Jak donosi "Flesz", chce napisać kolejną książkę i produkować filmy oraz seriale. Jego nowa ukochana natomiast liczy na to, że po wielu miłosnych zawodach, wreszcie uda się jej zbudować trwałą, opartą na przyjaźni i zaufaniu relację.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje