Leśniczówka

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 730
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Leśniczówka": W wakacje bohaterowie powrócą w nowych odcinkach

Nowe odcinki "Leśniczówki" będą emitowane przez całe wakacje na TVP 1, mimo że telewizyjna "Jedynka" zazwyczaj zawiesza swoje seriale na czas przerwy wakacyjnej. Bohaterowie powrócą do tytułowej leśniczówki, aby odkrywać kolejne tajemnice z przeszłości i mierzyć się z przeciwnościami losu.

"Leśniczówka" to obyczajowy serial TVP, który emitowany jest od 2018 roku i zyskał uznanie wśród widzów. Tytułowa leśniczówka to miejsce, w którym w tajemniczych okolicznościach został postrzelony Antoni (Marian Dziędziel). Po latach jego rodzina postanawia się wprowadzić do domu po ich dziadku. 

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) wraz z domem ojca przejmuje rodzinne tajemnice z przeszłości. Staje przed dylematem czy pielęgnować sekrety czy wręcz przeciwnie: podjąć się wyjaśnienia nierozwiązanych spraw.

W produkcji u boku Fraszyńskiej, pojawia Marek Bukowski. W serialu tworzą parę, która przeprowadza się poza miasto, aby odpocząć od miejskiego zgiełku. Mała, z pozoru zapomniana miejscowość otoczona lasem skrywa jednak wiele tajemnic, które wychodzą na jaw.

Reklama

"Leśniczówka": Bohaterowie powrócą w wakacje

Serial, który według serwisu Wirtualnemedia.pl śledzi 1,11 mln widzów zostanie wyemitowany podczas tegorocznych wakacji. Jedynka emitować będzie premierowe odcinki "Leśniczówki" od poniedziałku do czwartku o godz. 20.30. 

"Leśniczówka" latem emitowana będzie po raz pierwszy, bowiem w poprzednich latach serial miał przerwy wakacyjne. Serial będzie także kontynuowany na jesień tego roku.

Zobacz też:

Franka z "M jak miłość", czyli Dominika Kachlik: 5 nieznanych faktów

Bartłomiej Kasprzykowski: Nie tylko ksiądz Robert z "Rancza". Co słychać u aktora?

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama