Reklama

Leśniczówka

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 414
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Leśniczówka" nie pokonała "Klanu"!

"Leśniczówka", która zadebiutowała 2 marca, zastępując emitowany dotąd w każde piątkowe popołudnie "Klan", nie podniosła oglądalności TVP1. Po pierwszym odcinku aż 165 tysięcy widzów zrezygnowało z obejrzenia drugiego... - Ale to było nudne - napisał na oficjalnym fan page’u "Leśniczówki" jeden z widzów. Dopatrzono się także błędów merytorycznych.

Pierwszy odcinek "Leśniczówki" obejrzało 2 miliony 70 tysięcy widzów. Tuż przed emisją drugiego 165 tysięcy telewidzów zmieniło kanał, co oznacza, że nowa produkcja nie wszystkim się spodobała. Nadawany przedtem o tej samej porze "Klan" miał wyższą widownię - w ostatnim tygodniu lutego saga rodu Lubiczów codziennie przyciągała przed telewizory średnio 2 miliony 102 tysiące widzów. Wszystko wskazuje na to, że zastąpienie piątkowych odcinków "Klanu" premierowymi odcinkami "Leśniczówki" nie wyjdzie Jedynce na dobre... Nowość bynajmniej nie okazała się hitem.

Reklama

Sarna w roli łani

Przypomnijmy, że "Leśniczówka" to jedyna serialowa nowość w wiosennej ramówce TVP1. Po emisji 1. odcinka na oficjalnym profilu serialu na Facebooku internauci - delikatnie mówiąc - byli dalecy od optymizmu.

- Ależ to było nudne. Tam po prostu było totalnie nijako. Sztampowe obrazki, jeden za drugim, i tyle. A wszystko to, co ma przyśpieszać akcję to totalna amatorszczyzna- napisał jeden z telewidzów.

- W porównaniu z pierwszym odcinkiem "Klanu", który trzymał w napięciu, to dno. Akcja przewidywalna, wątki do d...y. Masakra - stwierdził inny.

- Przełączyłam po pierwszej scenie.

- Scenariusz oparty na Klanie! Też jest impreza, śmierć w pierwszych odcinkach, czarny charakter. Naprawdę nudy.

- Skonsultujcie scenariusz z fachowcami z Lasów Państwowych. Jest dużo błędów. A najlepsza jest sarna odgrywająca rolę łani - zauważył uważny widz.

- Znaczy dobra aktorka - skomentował następny.

- Wystarczyła minuta oglądania, by stwierdzić, że to strata czasu. Pytam, po co tworzyć takiego gniota? - wprost zapytał kolejny telewidz. - Żeby parę aktorzyn miało co do garnka włożyć?

Wierni fani sagi rodu Lubiczów mają nadzieję, że Jedynka szybko wycofa się z pomysłu zastąpienia piątkowych odcinków "Klanu" "Leśniczówką" i nowemu serialowi przydzieli inne miejsce w ramówce. Na razie "Leśniczówka" - wbrew oczekiwaniom - nie podniosła oglądalności TVP1 w piątkowe popołudnia.

Dodajmy, że "Klan" wciąż pozostaje liderem w swoim paśmie, pokonując "Pierwszą miłość" w Polsacie i "Szpital" w TVN.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje