Reklama

Leśniczówka

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 414
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Leśniczówka": Iwona Cichosz wzięła ślub. "Zrobiliśmy to!"

Iwona Cichosz jest aktorką niezawodową, tłumaczem języka migowego i magistrem doradztwa zawodowego. 29-latka szybko zdobyła sympatię widzów. Dzisiaj na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem ze ślubu.

Cichosz nie słyszy od urodzenia, gdy miała dwa lata babcia zabrała ją na zajęcia do logopedy. Dzięki temu potrafi mówią, ale woli migać. Od wielu lat udowadnia, że brak słuchu nie jest dla niej żadną przeszkodą.  

Reklama

W 2016 roku zdobyła koronę Miss Świata Głuchych. Od tej pory jej kariera w show-biznesie nabiera rozpędu. W 2017 roku wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami". 

U boku Stefano Terrazzino wytańczyła drugie miejsce. Rok później zagrała w serialu TVP1 "Leśniczówka". Widzowie szybko polubili postać sympatycznej Maryny.  

W ubiegły weekend aktorka powiedziała sakramentalne "tak" swojemu ukochanemu. Wybrankiem Iwony Cichosz jest Norweg, Truls S. Yggeseth. Para spotyka się od 2016 roku. Data ślubu nie jest przypadkowa. To właśnie 7 września trzy lata temu po raz pierwszy się spotkali.

Yggeseth oświadczył się aktorce w Atenach. W jednym z wywiadów Cichosz mówiła, że chcą się pobrać jak najszybciej. W sobotę odbyło się jej wymarzone wesele. Wśród gości byli znajomi z całego świata.

Szczęśliwa aktorka zamieściła jedno ze zdjęć na swoim Instagramie. "Zrobiliśmy to!" - napisała Cichosz. Jej mąż również zamieścił fotografię ze ślubu. Fani od razu ruszyli z gratulacjami.

"Aż wzruszyłam się na wasze ślub", "Coś wspaniałego! Moi Kochani, dużo dużo miłości dla Was!", "Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, dużo miłości, wytrwałości, oraz samych szczęśliwych i pogodnych dni w życiu" - pisali wzruszeni fani.

Młodej parze gratulujemy i również życzymy wszystkiego najlepszego!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje