Leśniczówka

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 730
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Leśniczówka": Grabowski w serialu! Kogo zagra?

Właśnie trwają nagrania do najnowszych odcinków lubianej przez widzów TVP1 telenoweli "Leśniczówka". Na planie pojawił się Piotr Grabowski, który zagra nowego bohatera w serialu.

Piotr Grabowski w serialu TVP. Kogo zagra?

Postać Grabowskiego, Marian Harris przybywa zza Oceanu, gdzie zastała go wiadomość o tym, że ma córkę, którą jest Pati.

 "Marian wrócił z USA i teraz jest dealerem samochodów w Polsce. Pewnego dnia dowiaduje się, że ma córkę, która w dodatku potrzebuje przeszczepu i tylko w tym celu został odnaleziony przez Magdę i Jacka. Podejrzewam, że gdyby nie zagrożenie zdrowia i życia dziecka, nigdy nie dowiedziałby się o istnieniu Pati" - opowiada Piotr Grabowski.

Tego dnia na planie "Leśniczówki" obecni byli Beata Fido oraz Arkadiusz Gołębiowski - serialowe małżeństwo, które adoptowało Pati.

Reklama

Piotr Grabowski: Kariera serialowa

53-letni Piotr Grabowski ma w swoim dorobku mnóstwo ról serialowych. Pamiętamy go m.in. jako Wiktora Żaka w "M jak miłość", mecenasa Krzysztofa Tulińskiego w "Prawie Agaty", Macieja Rogowskiego w "Na krawędzi", doktora Sacewicza w "Barwach szczęścia", majora Czernego w "Tajemnicy twierdzy szyfrów" i Konrada Jantara w 6. seriach mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", Ryszarda Ronisza w "Komisarzu Aleksie" czy Ryszarda w serialu "Mały Zgon".

"Leśniczówka": Kiedy i gdzie oglądać?

"Leśniczówkę" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:30 w telewizyjnej Jedynce.

AKPA/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Grabowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama