Leśniczówka
Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 917
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Koniec "Leśniczówki". Kiedy serial zniknie z anteny?

Jak podaje serwis Wirtualne Media, władze TVP zdecydowały się zakończyć produkcję serialu obyczajowego "Leśniczówka". Jakie były powody tej decyzji?

"Leśniczówka" była emitowana od 2018 roku. Skupiała się ona na losach Katarzyny (Jolanta Fraszyńska), która po tajemniczej śmierci ojca przenosi się wraz z najbliższymi do pozostawionej przez niego leśniczówki. Tam musi się zmierzyć z rodzinnymi tajemnicami. 

"Leśniczówka" skasowana. Powody decyzji

Jak podają Wirtualne Media, telenowela straciła ponad połowę widzów po zmianie godziny emisji. Serial był pierwotnie nadawany w dni powszednie o 20.30. Na początku 2023 roku przeniesiono go jednak na 18.25. 

Reklama

O możliwym anulowaniu "Leśniczówki" jako pierwszy poinformował serwis "Świat Gwiazd". Z kolei Wirtualne Media podają, że powodem tej decyzji są zbyt wysokie koszty produkcji. 

Zdjęcia do pozostałych odcinków zostały już zakończone. "Leśniczówka" zakończy swą emisję po przerwie wakacyjnej, w październiku 2024 roku. 

TVP pracuje nad nowymi produkcjami

Co zastąpi miejsce popularnego serialu? TVP realizuje obecnie produkcję "Królowie", która jest kontynuacją "Korony królów Jagiellonów". W ostatnim czasie pojawiły się także informacje o powrocie formatu "Rodzinka.pl", który gościł na ekranach telewizorów od 2011 do 2020 roku. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Leśniczówka | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama