Leśniczówka

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 730
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Herkules": Weronika Książkiewicz w nowym serialu. Kogo zagra?

Niedawno do kin wszedł długo oczekiwany film "Furioza", w którym Weronika Książkiewicz gra jedną z głównych ról. Aktorka nie robi sobie jednak przerwy od grania i zaczyna właśnie zdjęcia do nowej produkcji "Herkules". O czym opowie serial?

Weronika Książkiewicz i Rafał Maćkowiak - duet idealny?

Weronika Książkiewicz i Rafał Maćkowiak tworzą aktorski team na planie nowego serialu Player Original "Herkules". Niedawno zaczęły się zdjęcia do serialu, które powstają w Warszawie i okolicach. Premiera 8-odcinkowego "Herkulesa" planowana jest w 2022 roku. W jakich rolach zobaczymy Weronikę Książkiewicz i Rafała Maćkowiaka?

Maćkowiak gra tytułowego bohatera Herkulesa Nowaka. To genialny analityk mający w jednym palcu wszystkie podręczniki do kryminologii i kryminalistyki, który jednak kilka razy oblał egzamin do szkoły policyjnej i nie może wykonywać swojego wymarzonego zawodu. Książkiewicz wciela się w policjantkę Sylwię Mazur, która jest przeciwieństwem Herkulesa. Często działa intuicyjnie, chaotycznie i pod wpływem emocji i dlatego grozi jej przeniesienie do innego wydziału. W pewnym momencie drogi Herkulesa i Sylwii się krzyżują i razem próbują rozwiązać sprawę kryminalną.

Reklama

Zobacz też: Weronika Książkiewicz: Ciało to moje narzędzie pracy, nie mam się czego wstydzić

Pod pewnymi względami to duet doskonały, choć łatwo nie jest. Główny bohater ma bowiem ograniczone zaufanie do wszystkich poza sobą i wydaje się być pozbawionym emocji, niezbyt miłym, acz genialnym introwertykiem. Spontaniczna Sylwia kieruje się przede wszystkim sercem i ma niezłe podejście do ludzi. Jedno jest pewne! Tych dwoje to prawdziwa mieszanka wybuchowa! 

"Herkules" - informacje o serialu

Reżyserem serialu jest Bartosz Kruhlik, którego film fabularny "Supernova" otrzymał nagrodę za najlepszy debiut reżyserski na 44. FFF w Gdyni oraz cztery nominacje do Orłów. Producentem “Herkulesa" jest Tomasz Cichoń. Za scenariusz odpowiadają Karolina Frankowska oraz Bartosz Janiszewski. Zdjęcia realizuje Weronika Bilska. Kierownikiem produkcji jest Krzysztof Łojan. Scenografię przygotowuje Marcelina Początek-Kunikowska. Magdalena Sekrecka zajmuje się kostiumami. Charakteryzatorem prowadzącym jest Jolanta Dańda.

Premiera ośmioodcinkowego “Herkulesa" jest planowana w serwisie player.pl w 2022 roku.

Zobacz też: Weronika Książkiewicz: Sukcesy są chwilowe i przemijają

AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama