Lepsza połowa
Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 138
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Miał być ślub, ale... Te pary niespodziewanie zerwały zaręczyny!

Oprócz przelotnych romansów na planach seriali, wśród gwiazd zdarzają się również prawdziwie wielkie miłości. Jednak życie to nie film i nie każda historia kończy się baśniowym "I żyli długo i szczęśliwie"... Te pary miały być razem do końca życia. Stało się jednak zupełnie inaczej. Co było powodem zerwania ich zaręczyn?

Anna Czartoryska i Piotr Adamczyk

Poznali się, kiedy Czartoryska była jeszcze studentką PWST. Szybko się w sobie zakochali i przez kilka lat tworzyli udany związek.

Kiedy w końcu na serdecznym palcu aktorki zauważono pierścionek, w mediach spekulowano na temat rychłego ślubu pary, który miał być towarzyskim wydarzeniem roku!

Lata mijały, aż w końcu okazało się, że... para się rozstała. Okazało się, że w związku aktorów pojawiły się problemy. Rozstanie odbyło się dyskretnie i z klasą. Do dziś oboje milczą na temat jego przyczyny.

"To nie dla niego. On nie jest stworzony do małżeńskiego życia - tłumaczyli Piotra znajomi. Świadczyć miało o tym m.in. nieudane małżeństwo z Kate Rozz. Wszystko zmieniło się dopiero, gdy poznał o 19 lat młodszą Karolinę Szymczak. Para pobrała się w tajemnicy w czerwcu ubiegłego roku.

Reklama

 

Agnieszka Włodarczyk i Jakub Sićko

Jakub Sićko to biznesmen, a jednocześnie były manager Agnieszki Włodarczyk. Przez dziewięć lat pracowali razem i układali plany na dalsze, wspólne życie. Niestety, nic z tego nie wyszło, bo para zdecydowała, że lepiej będzie im osobno.

Narzeczeni spędzali coraz mniej czasu razem, co nie wpływało pozytywnie na ich relację.

W tym czasie media spekulowały również o innej możliwej przyczynie rozstania. Podobno para nie mogła dogadać się w kwestii potomstwa - Sićko marzył o powiększeniu rodziny, natomiast aktorka nie była gotowa na dzieci.

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk

Kolejnym partnerem Agnieszki Włodarczyk został Mikołaj Krawczyk. Początki ich związku bez wątpienia nie były łatwe, bowiem to dla Agnieszki Mikołaj rozstał się z wieloletnią partnerką i matką jego dwójki dzieci, Anetą Zając.

Przez cztery lata związku Włodarczyk i Krawczyk byli nierozłączni, czego dowodem stał się wspólny wywiad w jednym z magazynów, w którym opowiedzieli o ich wielkiej miłości i nazwali się "ciałem astralnym".

W końcu na jednej z imprez, gdy para pozowała razem na ściance, na palcu aktorki zauważono pierścionek. Nie było wątpliwości, że planują wspólną przyszłość.

Niestety i ten związek nie wypalił. Na planie jednego z programów rozrywkowych Krawczyk spotkał się ze swoją dawną koleżanką ze studiów, Sylwią Juszczak, z którą obecnie jest po ślubie i ma córeczkę.

Jennifer Aniston i Tate Donovan

Ta para poznała się na planie kultowego serialu "Przyjaciele". Zarówno w życiu, jak i na ekranie, tworzyli przez pewien czas udany związek.

W pewnym momencie nadszedł czas na wyczekiwane zaręczyny i planowanie ślubu. Przyszłą parę młodą wspierali przyjaciele z planu serialu.

Niestety po trzech latach nagle między partnerami zaczęło się psuć, a coraz więcej kłótni doprowadziło do decyzji o rozstaniu. Choć ich związek nie przetrwał próby czasu, aktorzy wciąż musieli widywać się na planie “Przyjaciół".

Winona Ryder i Johnny Depp

17-letnia Ryder przypadkiem poznała się z Johnnym Deppem na planie filmowym. Ich uczucie rozkwitło bardzo szybko. Niemalże od razu, po pierwszej randce, zamieszkali ze sobą, a zaledwie kilka miesięcy później zaręczyli się.

To był burzliwy związek, jednak mimo kłótni i rozstań wydawało się, że ta miłość będzie trwała wiecznie. Na dowód tego Depp wytatuował sobie na ramieniu "Winona Forever".

Niestety na drodze do ich szczęścia stanęła rodzina Winony, która nie zgodziła się na zawarcie małżeństwa przez parę. Oboje podobno bardzo to przeżyli. 

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy