Reklama

Lepsza połowa

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 86
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Lepsza połowa": Weronika Książkiewicz przeżyła koszmar

Weronika Książkiewicz, którą oglądamy właśnie jako Anię w nowym serialu TVP2 "Lepsza połowa", przed laty usłyszała coś, co wydało się jej... wyrokiem śmierci.

W 2009 roku lekarze zdiagnozowali u niej nowotwór kręgosłupa. Aktorka podjęła heroiczną walkę o życie i wygrała! Wciąż jednak boi się, że choroba wróci...

Reklama

Weronika Książkiewicz od dziesięciu lat żyje w ciągłym strachu. Sen z powiek spędza jej myśl, że nowotwór, który kiedyś zaatakował jej organizm, znów da o sobie znać. Na szczęście badania, jakim regularnie się poddaje, póki co wykluczają nawrót choroby.

- Miałam nowotwór kręgosłupa - przyznaje Weronika Książkiewicz i dodaje, że gdyby w porę - od razu, gdy zaczęła odczuwać potworny ból - nie postawiono właściwej diagnozy, mogłaby już nie żyć, a w najlepszym wypadku... nie chodzić. Aktorce groził całkowity paraliż nóg!

Kiedy 8 marca 2009 roku Weronika Książkiewicz po raz pierwszy stanęła u boku Rafała Maseraka na parkiecie 9. edycji emitowanego wówczas na antenie TVN "Tańca z gwiazdami", wielu widzów było niemal pewnych, że to właśnie ona dotrze do finału i sięgnie po Kryształową Kulę. Po występie aktorka niespodziewanie oświadczyła jednak, że rezygnuje z dalszego udziału w show... 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje