Reklama

Lekarze na start

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 486
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lekarze na start": Julia Wieniawa-Narkiewicz popełni samobójstwo z miłości?

W jednym z gościnnych epizodów w "Lekarzach na start" pojawi się Julia Wieniawa-Narkiewicz, która zdobyła ogromną popularność dzięki roli Pauli w "rodzince.pl". Młodziutką aktorkę tym razem zobaczymy jako zbuntowaną nastolatkę do szaleństwa zakochaną w swoim chłopaku. Historia ich związku przypominać będzie szekspirowską opowieść o Romeo i Julii...

Julka z 25. odcinka "Lekarzy na start" (emisja na antenie telewizji Puls w piątek 6 października o godzinie 19.25) to siódme serialowe wcielenie 19-letniej zaledwie Julii Wieniawy-Narkiewicz, znanej telewidzom przede wszystkim jako Paula z "rodzinki.pl", a czytelnikom serwisów plotkarskich i tabloidów jako... dziewczyna Antoniego Królikowskiego.

Reklama

Młodziutką aktorkę, która właśnie przygotowuje się do premiery swej debiutanckiej płyty, w nowym serialu Telewizji Puls zobaczymy w roli Julki, która trafi do szpitala po wypadku spowodowanym przez jej ukochanego...

Na Szpitalny Oddział Ratunkowy przywieziony zostanie nieprzytomny Romek (Patryk Cebulski). Okaże się, że uciekł z domu razem z do szaleństwa w nim zakochaną Julką (Julia Wieniawa-Narkiewicz). Dziewczyna - mocno poturbowana, ale już opatrzona przez lekarzy - wbiegnie do sali ze łzami w oczach.

- Żyje? Czy on żyje? - zapyta Konarską (Marta Król) defibrylującą właśnie razem z Łukaszem (Filip Gurłacz) młodziutkiego pacjenta.

- Ratujcie go! - krzyknie Julka, wyrywając się próbującemu wyprowadzić ją z sali ratownikowi.

- Nie zostawiaj mnie... - wyszepcze dziewczyna.

Romek na szczęście odzyska przytomność, ale jego stan wciąż będzie krytyczny. Tymczasem w szpitalu zjawią się ojcowie nastoletnich kochanków. Mężczyźni ostro się pokłócą i zabronią swoim dzieciom dalszych kontaktów. Zdesperowana Julka wymknie się z oddziału i postanowi popełnić samobójstwo...

Czy historia miłości jej i Romka zakończy się równie tragicznie jak romans wszech czasów opisany prawie 500 lat temu przez Williama Szekspira w dramacie "Romeo i Julia"? Przekonamy się o tym już 6 października.

Przypominamy, że na premierowe odcinki "Lekarzy na start" Telewizja Puls zaprasza codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 16.30.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje