Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 718
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zofia Wichłacz zagra w "Lekarzach"

Zofię Wichłacz zobaczymy już wkrótce na dużym ekranie w filmie Jana Komasy "Miasto 44", a także w serialu "Lekarze". 19-letnia aktorka ma już na swoim koncie role w spektaklu Teatru Telewizji "Moralność Pani Dulskiej" i serialu "Głęboka woda".


Reklama

W miesięczniku "Pani" opowiedziała Krzysztofowi Maternie o tym, jak trafiła do świata filmu oraz jak wyglądała praca na planie "Miasta 44". Zofia chciałaby, żeby ten film zachęcił jej rówieśników do zagłębienia się w historię Powstania Warszawskiego:

- Chciałabym, żeby był takim hasłem: chodźcie i przeczytajcie coś więcej, sięgnijcie po książkę albo przynajmniej do internetu. Dowiedzcie się czegoś o powstaniu. Bo ludzie mało o nim wiedzą. Młodzi idą do przodu, nie mają czasu albo ochoty tego zgłębiać.

Oceniła także swoje pokolenie, podejście do sukcesu i chęć przekraczania granic. Co według niej jest najważniejsze dla jej rówieśników?

- Sukces i pieniądze. A właściwie przecież to samo. Taka gonitwa, w której wszyscy uczestniczymy, bo wyznacznikiem dobrego życia jest teraz sukces, za którym muszą iść pieniądze. Wszyscy chcą żyć w jeszcze większym dobrobycie. Widzę to po swoich znajomych, którzy studiują kierunki humanistyczne, ale zaczynają się orientować, że nie dostaną po nich pracy, więc już teraz się zastanawiają: może coś pokombinować, może jakiś własny biznes? To pokolenie, które chce zdobywać świat, nie czuje barier i nie ma kompleksów. I świetnie!

Cały wywiad z Zofią Wichłacz znajdziecie w 9. numerze miesięcznika "Pani".

W "Lekarzach" będziecie mogli ją zobaczyć już w 1 odcinku, 7 września o godzinie 21:00.

Dowiedz się więcej na temat: Zofia Wichłacz | Lekarze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje