Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 725
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zabrała córkę na pokaz mody

Danuta Stenka, czyli doktor Elżbieta Bosak z "Lekarzy", w niemal każdym wywiadzie mówi, że jej największą dumą są córki. Jedną z nich - 14-letnią Wiktorią - aktorka pochwaliła się we wtorek przed gośćmi pokazu najnowszej kolekcji Macieja Zienia i przed... fotoreporterami.

Danuta Stenka, pytana o to, jaką jest mamą, żartuje, że... dochodzącą, bo często nie ma jej w domu. Po urodzeniu Pauliny, potem Wiktorii, bardzo szybko wracała do pracy. Zdarzało się, że kiedy przyjeżdżała do domu po spektaklu w teatrze, córki już spały, a gdy rano wyjeżdżała na plan, jeszcze spały...

- Kiedyś pełna poczucia winy żaliłam się przyjaciółce, że zaniedbuję dziewczynki. A ona, ze swoją mądrością i spokojem osoby, która ma to już za sobą, powiedziała: "Ważna jest jakość, a nie ilość. Pomyśl, jakie życie byś im zafundowała, gdybyś odcięła się od zawodu". Fakt, sfrustrowana mama nie jest najlepszą alternatywą - wyznała w jednym z wywiadów.

Reklama

Danuta Stenka twierdzi, że Wiktoria i Paulina to najważniejsze obok męża osoby w jej życiu, a przy tym jej najlepsze przyjaciółki.

- Znajdujemy wspólny język, potrafimy rozmawiać na każdy temat. Jestem z nich naprawdę dumna - mówi aktorka.

Danuta Stenka bardzo długo chroniła córki przez fotoreporterami. Choć zawsze chętnie opowiadała o nich w wywiadach, nie chciała, by zdjęcia Wiktorii i Pauliny pojawiały się w prasie. Decyzję o tym, kiedy zadebiutować na warszawskich salonach, zostawiła dziewczynom. Widać młodsza córka aktorki, Wiktoria, uznała, że jest już na to pora, bo zdecydowała się towarzyszyć mamie na pokazie najnowszej kolekcji Macieja Zienia. Pojawienie się gwiazdy serialu "Lekarze" ze śliczną Wiktorią u boku było dla obecnych na imprezie sporym zaskoczeniem...

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak Danuta Stenka i jej 14-letnia córka Wiktoria prezentowały się razem na czerwonym dywanie.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Danuta Stenka | seriale | Lekarze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje