Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 718
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Z wizytą na planie 5. sezonu "Lekarzy"!

W Toruniu praca wre. Aktorzy i ekipa serialu "Lekarze" pracują nad nowym sezonem, który obecnie możecie oglądać na antenie TVN. Postanowiliśmy uchylić rąbka tajemnicy i zapytaliśmy ich, co czeka bohaterów. Sprawdźcie, co nam powiedzieli!


Reklama


To będzie wyjątkowo spokojny sezon dla Alicji Keller (Magdalena Różczka). Po zdanym egzaminie nadspecjalizacyjnym, zajmie się poszukiwaniem szczęścia osobistego.

- Alicja ma tak spokojne i tak ułożone życie, że to jest dla mnie nowość do grania - powiedziała nam Magdalena Różczka. Choć aktorka wcielająca się już 5. sezon w dr Keller twierdzi, że "Alicja już nigdy nie będzie tak kochać", jak kochała Maksa, to nowe uczucie, któremu się podda wprowadzi w jej życie stabilizację i spokój.

Keller coraz więcej czasu zacznie spędzać z psychologiem Andrzejem (Piotr Jankowski), który pomógł jej stanąć na nogi po śmierci ukochanego. Polubi także nowego lekarza - Przemka Karskiego (w tej roli Borys Szyc). Poza sprawami zawodowymi połączy ich pasja do sportu. Którego z mężczyzn wybierze Alicja?

Wciąż niejasna będzie sytuacja w trójkącie Basia (Aleksandra Hamkało) - Leon (Jacek Koman) - Michał (Wojciech Mecwaldowski). Torzewska będzie chciała zrezygnować z pracy w Toruniu.

Jak zdradził nam Jacek Koman, w tym sezonie najtrudniejsze dla jego bohatera będą sceny nagrywane właśnie z Basią. Czy to oznacza definitywny koniec związku tych dwojga? Oprócz złamanego serca, Leon będzie borykać się także z problemami córek. W szczególności jego głowę będzie zaprzątać związek Beaty (Agnieszka Więdłocha) i Filipa (Andrzej Niemyt), którego jest zdecydowanym przeciwnikiem.

Michał Karkoszka, który jeszcze niedawno próbował uwieść Basię, sprowadzi do Copernicusa swoją... narzeczoną. - Sam byłem zaskoczony, że mam całować Basię, ponieważ Basia to kobieta Leona, a Leon i Krzysztof to jest dwóch sprzyjających mi w szpitalu lekarzy - dziwił się Wojciech Mecwaldowski.

Nową bohaterkę - piękną chirurg plastyczną Paulinę - zagra Monika Buchowiec. Kobieta pomoże małej Afgance, rannej w wyniku walk, odzyskać nową twarz.

- Michał pokazuje się jako uczuciowy gość, który chce pomóc dziecku, a zarazem wie, jak pomóc. To jest też fajne, że on nie tylko gada, jak ojciec, tylko po prostu robi - dodaje Mecwaldowski. 

A jakie uczucia będą targać bohaterem?

Trudne chwile czekają też Elżbietę (Danuta Stenka). - Wielkie zamieszanie w moim życiu osobistym, ale też zawodowym - tak w skrócie Danuta Stenka opisała nam losy jej postaci w 5. sezonie.

Intryga, jaką uknuł przeciw niej stary Karkoszka (Krzysztof Jędrysek) razem z wiceprezydentem miasta (Marcin Troński) będzie mieć fatalne skutki. Czy Bosak uda się utrzymać na stanowisku dyrektora? Problemy w pracy nie będą jedynymi, z jakimi przyjdzie się jej zmierzyć. Jej syn, Janek (Nicolas Kusiak) obleje maturę i pogrąży się w świecie gier komputerowych.

Czy przy boku Elżbiety dalej będzie stał Krzysztof i czy będzie potrafił jej pomóc? Piotr Polk twierdzi, że nie opuści swojej serialowej wybranki ani na chwilę. Pytany o ewentualny ślub bohaterów, stwierdza tajemniczo, że to od dawna był cel:

- To jest coś, o czym myślałem już od 2. czy 3. serii, to jest coś do czego dążyłem i marzyłem, by się stało (...) Krzysztof uważa nadal, że wszystko, co najpiękniejsze ma przed sobą, więc nie stracił tego parcia, energii, siły, żeby doprowadzić do tego finału".

Równie enigmatycznie wypowiada się producentka "Lekarzy", Dorota Chamczyk. Pytana przez nas o szczegóły 5. serii zdradza, że "Każdy dostał swoją historię".

Oprócz starej gwardii w Copernicusie pojawią się nowi lekarze - chirurg Przemek Karski, grany przez Borysa Szyca i neurochirurg Anna Bogna Zaniewska (w tej roli Olga Bołądź).

Wanatowie będą starali się o dziecko, jednak, jak się okaże, nie tak łatwo przyjdzie im zostać "normalną rodziną". Daniela Ordę znowu czeka próba, czy zachowa się tak, jak przystało i czy wszyscy będą w niego wierzyć?

- Gdybyśmy prezentowali państwu oazę szczęśliwości bohaterów, byłoby to dość nudne - stwierdza doświadczona producentka, dlatego możecie być pewni, w tym sezonie emocji nie zabraknie!

Naszych serialowych lekarzy zapytaliśmy też, co najtrudniejszego czeka ich w 5. sezonie, jakim wyzwaniom będą musieli sprostać, z czym zmierzą się tym razem ich bohaterowie. I tu zaskoczyła nas jedynie Magdalena Różczka, która przyznała, że jej bohaterka zazna w końcu sielanki, dlatego nie potrafi wybrać sceny, która wydała się jej szczególnie trudna do zagrania. A co powiedzieli inni?

Dowiedz się więcej na temat: Lekarze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje