Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 711
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wybierz najbardziej hożego doktora!

Trwa nasz Wielki Serialowy Plebiscyt! Cały czas możecie głosować na swoje ulubione postaci. Dziś przedstawiamy wam kolejny odcinek cyklu: Hoży doktorzy.

Wybierz najbardziej urodziwego lekarza/lekarkę/zespół medyków z twojego ulubionego serialu! W naszym plebiscycie nie ujęliśmy wszystkich przystojnych doktorków. Przedstawiamy wam subiektywny ranking urodziwych serialowych pracowników służby zdrowia, których sensem życia jest niesienie pomocy potrzebującym!

Reklama

KLIKNIJ I WYBIERZ SWOJEGO ULUBIONEGO DOKTORKA! ODDAJ GŁOS JUŻ TERAZ I WEŹ UDZIAŁ W WIELKIM SERIALOWYM PLEBISCYCIE!

Gregory House z serialu "Dr House"

Gregory House to genialny, lecz charakterny lekarz diagnostyk. Nie lubi pacjentów i stosuje kontrowersyjne metody, ale bezbłędnie diagnozuje najtrudniejsze przypadki.  

Ma wiele wspólnego ze słynnym angielskim detektywem Sherlockiem Holmesem - nadzwyczajna inteligencja, zamiłowanie do muzyki i prasy brukowej, uzależnienie (w przypadku House'a od tabletek przeciwbólowych)...

Jak mówią pomysłodawcy, David Shore i Paul Attanasio, musieli wymyślić coś, za co widzowie pokochają szorstkiego, nieprzepadającego za pacjentami, choć niezwykle błyskotliwego doktora. - Zadaliśmy mu ból i obdarzyliśmy poczuciem humoru - mówił Shore w jednym z wywiadów.

Michaela Quinnz serialu "Dr Quinn"

Dr Michaela Quinn (Jane Seymour), wytworna lekarka z dużego miasta, opuszcza swój dom w Bostonie i wyjeżdża zmierzyć się z prawdziwym życiem w Colorado Springs. Na miejscu spotyka się z wrogością mieszkańców, którzy są nieufni w stosunku do lekarza-kobiety.

Sytuacja dr Mike komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy poznaje trapera Sully’ego (Joe Lando) i przyjmuje na siebie odpowiedzialność opieki nad trójką osieroconych dzieci... Pamiętacie przebojową dr Quinn"?

Ekipa medyków z serialu "Lekarze"

Serial opowiada o losach chirurgów jednego z toruńskich szpitali. Główna bohaterka - Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) jest młodą i ambitną lekarką, stawiającą pierwsze kroki w zawodzie. Jest przekonana, że ma opracowany plan na swoje życie, jednak los co rusz płata jej figle.

W nowym sezonie, który na antenie TVN będziecie mogli zobaczyć już od września, poznacie ciąg dalszy zdarzeń, jakie wiążą się z tajemniczą lekarką Olgą, którą Maks poznał w Somalii. Przekonacie się, co zdziałać może siła miłości, a także jak trudno jest wybaczyć.

Maks Keller i Alicja Szymańska wyjadą nad polskie morze, gdzie będą się działy rzeczy dramatyczne, ale i romantyczne. Będziecie mogli śledzić skomplikowane losy małżeństwa Wanatów i doktor Żelichowskiej. Poznacie bliżej młodą lekarkę Barbarę Torzewska, którą Leon spotkał w Bydgoszczy.

Nie dadzą też zapomnieć o sobie dyrektor Copernicusa Elżbieta Bosak i prof. Krzysztof Florczyk, ani Jivan ze swoją nietypową rodziną...

To tylko niektórzy bohaterowie, jacy pojawili się w naszym zestawieniu. Jeżeli chcesz poznać innych WEŹ UDZIAŁ W NASZYM PLEBISCYCIE i oddaj swój głos na najbardziej hożego serialowego lekarza!

Dowiedz się więcej na temat: Lekarze | seriale | Dr House

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje