Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 701
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Walczy o ukochanego!

Alicja (Magdalena Różczka) wciąż nie wie, czy Maks (Paweł Małaszyński) żyje. Postanawia zrobić wszystko, by dowiedzieć się prawdy i walczyć o ukochanego.

Nie poddaje się

Szymańska jedzie do Warszawy, do MSZ. Towarzyszy jej Florczyk (Piotr Polk). Dzięki znajomościom Krzysztofa Alicja rozmawia z urzędnikiem z ministerstwa oraz nawiązuje kontakt z lekarką z fundacji Aid for Africa.

Reklama

Alicji udaje się uzyskać pieniądze na okup od firmy ubezpieczeniowej. Szymańska w MSZ spotyka rodziców Maksa. Gustaw (Daniel Olbrychski) zachowuje się wobec niej karygodnie.

Krystyna (Elżbieta Starostecka) z kolei ujawnia, że jej mąż jest alkoholikiem i kobieciarzem. Kellerowa wie, że Alicja mówiła prawdę o wydarzeniach w domu Leona (Jacek Koman) i obiecuje wyznać wszystko Maksowi, jeśli ten wróci z Somalii.

MSZ podaje informację, że polscy lekarze zostali wypuszczeni przez porywaczy.

Alicja straci pracę?

Matka pacjentki Bogny Kowalskiej, zainspirowana przez zazdrosną Izę (Katarzyna Warnke) chce oskarżyć Alicję o narażenie życia jej córki. Bosak (Danuta Stenka) broni swojej podwładnej.

Nie zostawi żony w potrzebie...

Magda (Marta Ścisłowicz) chciałaby, aby jej związek z Piotrem (Szymon Bobrowski) przestał być tajemnicą. Wanat jednak nie jest w stanie zostawić żony. Iza ponownie sięga po narkotyki i mężczyzna obiecuje, że z nią zostanie, jeśli ta podda się terapii...

Reklama

Reklama

Reklama