Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 716
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tego małżeństwa nie uda się uratować!

Alicja (Magdalena Różczka) otrzymuje od Maksa (Paweł Małaszyński) pozew rozwodowy. Załamana wyjeżdża do Warszawy, gdzie ma podjąć pracę w prywatnej klinice. Czy to oznacza definitywny koniec małżeństwa Kellerów? Co jeszcze wydarzy się w 8. odcinku 3. serii "Lekarzy"? Sprawdźcie!

 

Reklama

 

Do szpitala trafia chora na SARS Azjatka. Kobieta umiera, a osoby, które miały z nią kontakt muszą się poddać kwarantannie.

W odosobnieniu lądują Maks z Alicją. Para ma okazję ze sobą porozmawiać. Ich rozstanie nie będzie łatwe, bo wciąż się kochają. Ranek przynosi dobre wieści - oboje są zdrowi - i nie tak pozytywne - Alicja opuszcza Copernicusa. Lekarka udaje się do Warszawy, gdzie ma podjąć pracę w prywatnej klinice.

Daniel (Wojciech Zieliński) skarży się Florczykowi (Piotr Polk) na chamskie zachowanie Karkoszki (Krzysztof Jędrysek). Docent również nie jest zadowolony z asystenta, bo ten jest zbyt miękki i nie przekazuje mu informacji na temat szpitala.

Filip (Andrzej Niemyt) otrzymuje skierowanie do domu opieki i wyjeżdża z Torunia. Beata (Agnieszka Więdłocha) chciałaby się nim zająć, lecz Leon (Jacek Koman) nie zgadza się przyjąć chorego chłopaka pod swój dach.

Bosak (Danuta Stenka) i Florczyk wyjeżdżają na targi sprzętu medycznego. Para doskonale się bawi w swoim towarzystwie.

Studentka Basia Torzewska (Aleksandra Hamkało) spontanicznie całuje Leona w usta i zawstydzona wybiega z jego pokoju.

Wanat (Szymon Bobrowski), ratując życie ciężarnej kobiecie, podczas wykonywania cesarki wycina jej macicę. Mąż pacjentki chce pozwać szpital, a Iza (Katarzyna Warnke) cieszy się, że wreszcie znalazła haka na Piotra.

Dowiedz się więcej na temat: Lekarze | seriale | Paweł Małaszyński | Magdalena Różczka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje