Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 710
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Szokująca wiadomość w obliczu śmierci

Leon w ciężkim stanie trafia do szpitala. Czy Elżbieta wyzna Alicji prawdę o tym, że ordynator chirurgii jest jej ojcem? Uwaga, spoilery!


Jest jego córką!

Reklama

Podczas wypadu na ryby Leon wyznaje Beacie, że jest chory na raka. Późnym wieczorem trafia do szpitala w ciężkim stanie. W tej sytuacji Elżbieta postanawia wyjawić Szymańskiej tajemnicę.

Jak na to zareaguje Alicja? Czy stan Leona poprawi się? Tego dowiecie się oglądając "Lekarzy", w najbliższy poniedziałek, 5 listopada o 21:30.

Co jeszcze wydarzy się w 10. odcinku serialu?


Maks wciąż nie jest w stanie wyznać Alicji, co do niej czuje. Jivan i Wanat wytykają mu tchórzostwo. Alicja odkrywa, że Sylwię i Ordę coś łączy.

Guła naprawia swój błąd z poprzedniej operacji - zostawił w chorym klem Mikulicza - i przypadkiem odkrywa, że pacjent ma guza. Szybka interwencja ratuje zdrowie mężczyzny i ten postanawia nie wnosić pozwu przeciwko szpitalowi.

Chirurdzy operują młodą  kobietę z rzadkim nowotworem - guzem insulinowym. Nie udaje im się jednak uratować innego pacjenta - starszego mężczyzny. Ten dzięki Alicji przed śmiercią ma okazję pogodzić się z synem.

Elżbieta pokazuje radnemu Lisowi film nagrany komórką - dowód na to, że nie tylko Janek jest odpowiedzialny za chuligański wybryk w szkole. Polityk oferuje jej łapówkę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje