Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 718
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Serialowe finały: Czym zaskoczą widzów?

Dziś przedstawiamy wam drugą część materiału o najbardziej ekscytujących serialowych finałach. Sprawdźcie, czy Władek Bronek i Michał z "Czasu honoru" odbija Rudą z rąk komunistów, z kim zwiąże się Agata Dec z "2 XL" i kto będzie wychowywał dziecko Maksa i Olgi z "Lekarzy!

"Lekarze"

Czy możemy liczyć na szczęśliwy finał historii Alicji i Maksa? Początkowo będzie wydawało się, że tak, a potem... wydarzy się kolejna tragedia. Szalona, wielka miłość, zabawa w kotka i myszkę, błyskawiczny ślub, rozstanie, zdrada, dziecko i... śmierć.

Reklama

Wow! Niesamowita burza przetoczyła się przez związek Alicji (Magdalena Różczka) i Maksa (Paweł Małaszyński) i wystawiła go na próbę, z której najwyraźniej wyjdą zwycięsko.

- Historia Alicji i Maksa dopływa do spokojnego portu - mówi Dorota Chamczyk, producentka serialu. - Ta seria jest sprawdzianem siły wybaczania i nasi bohaterowie staną na wysokości zadania.

Zła wiadomość

- Duże znaczenie ma historia z narodzinami dziecka Maksa - kontynuuje. - To będzie odcinek, w którym zostaną spełnione oczekiwania widzów wierzących w potęgę wybaczania i losu szczęśliwie kończącego niektóre zdarzenia - dodaje tajemniczo. 

Czego możemy spodziewać się w finałowym odcinku? - Radosne chwile, którymi dzielą się Alicja i Maks przerwie informacja o chorobie ojca. Keller zostawi rodzinę i ruszy do Szwajcarii. Nie chcemy wszystkiego ujawniać, bo przygotowaliśmy dla widzów kilka niespodzianek. A jeśli chodzi o bohaterów, to ktoś odchodzi, a ktoś przychodzi... - dodaje producentka.

Udało nam się dowiedzieć, że w ostatniej scenie tej serii Maksa czeka... wypadek na autostradzie. Czy potwierdzą się plotki o śmierci głównego bohatera "Lekarzy"?

W wyniku wypadku Maks zapadnie w śpiączkę. Czy się z niej wybudzi, dowiemy się dopiero w kolejnym sezonie.  

"2 XL"

Ostatni klaps na planie serialu padł 6 października. Wtedy też zrealizowano najtrudniejszą scenę ślubu Lilki (Julia Wyszyńska) i Mirka (Jakub Wieczorek). Co poza tym przygotowali twórcy dla wielbicieli "2XL"? Bożena (Ewa Kaim) w zwiewnej kreacji i butach na obcasie spotka się o umówionej porze z Adamem (Jan Wieczorkowski).

Problem w tym, że mężczyzna zaplanował wypad nad Wisłę, gdzie wieczorem królują... komary! Podczas lunchu Agata (Elżbieta Romanowska) wyjawi Robertowi (Piotr Stramowski), że przed laty ojciec ją skrzywdził! Karol (Przemysław Sadowski) natomiast spróbuje przekonać Laurę (Edyta Jungowska), że jest innym człowiekiem. Potem rzuci się z pięściami na Filipa...  

W finale 4. sezonu Orlicz (Antoni Pawlicki) trafi do więzienia, podając się za płatnego zabójcę z wysokim wyrokiem. Będzie chciał pozyskać zaufanie Zacha (Dariusz Toczek), który odsiaduje karę za pomoc w organizowaniu zamachów bombowych na przedsiębiorców.

Policjant dowiaduje się, że przestępca ukrył gdzieś swoje łupy. Organizuje ucieczkę. Liczy na to, że bandyta doprowadzi go do swojej kryjówki...

Więźniowie trafiają do domu Orlicza, który zostaje zamieniony w przestępczą melinę. Witają ich Puchała (Ireneusz Czop) i stęskniony za panem Alex. Czy policji uda się rozwiązać kolejną zagadkę?  

Wielkie niespodzianki i nieoczekiwane zwroty akcji przygotowali dla fanów twórcy "Czasu honoru". Michał (Jakub Wesołowski) nie potrafi pogodzić się ze śmiercią Celiny (Olga Bołądź), tymczasem Maria (Katarzyna Gniewkowska) próbuje za wszelką cenę uratować Janisza (Jerzy Schejbal).

Natomiast Władek (Jan Wieczorkowski), Bronek (Maciej Zakościelny) i Michał zastawiają zasadzkę na konwój, w którym jest transportowana Ruda (Karolina Gorczyca). Konspiratorzy mają ze sobą swoją "polisę bezpieczeństwa", gwarantująca im powodzenie akcji. Czy wszystko pójdzie po ich myśli?  

nex  

Dowiedz się więcej na temat: Lekarze | 2 XL | Komisarz Alex | Czas honoru

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje