Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 715
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Serialowa jesień w TVN

Premierowe odcinki "Lekarzy", "Przepisu na życie" i "Prawa Agaty" oraz nowa telenowela hybrydowa zatytułowana "Wawa Non Stop" to główne atrakcje, jakie na nadchodzącą jesień przygotowała dla swoich widzów stacja TVN.


Reklama

Alicja z "Lekarzy" wyjdzie za mąż, Agata z "Prawa Agaty" podejmie nową pracę, a  Anka z "Przepisu na życie" będzie musiała walczyć o swoją restaurację... W życiu głównych bohaterek trzech sztandarowych seriali TVN wiele się jesienią tego roku zdarzy!

"Lekarze" - emisja w poniedziałki o godz. 21.30, start 2 września

Lekarze z toruńskiego szpitala Copernicus staną w obliczu nowych wyzwań i zmagać się będą nie tylko z ciekawymi przypadkami medycznymi, ale też z własnymi problemami... sercowymi.

Rumieńców nabierze uczucie pomiędzy Alicją (Magdalena Różczka) a Maksem (Paweł Małaszyński), którzy wreszcie staną na ślubnym kobiercu i wyjadą w romantyczną podróż, Elżbieta (Danuta Stenka) i Krzysztof (Piotr Polk) bardzo się do siebie zbliżą, a Orda (Wojciech Zieliński) ciągle nie będzie mógł znaleźć sobie miejsca po rozstaniu z Sylwią (Katarzyna Bujakiewicz)...

Sporo zamętu w życiu bohaterów serialu spowodują dwie piękne kobiety - Olga Rojko (Magdalena Boczarska) i Basia Torzewska (Aleksandra Hamkało). Jaką rolę odegrają? Odpowiedź na to pytanie poznamy już 2 września, kiedy to TVN rozpocznie emisję "Lekarzy".

"Prawo Agaty" - emisja we wtorki o godz. 21.30, start 3 września

Po utracie prawa wykonywania zawodu adwokata życie Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant) diametralnie się zmieni. Przeżyje załamanie nerwowe, znajdzie nowe zajęcie, a praca z młodzieżą, którą podejmie, okaże się dla niej niezwykle inspirująca...

Marka (Leszek Lichota) dręczyć będą natomiast demony z przeszłości - poznamy jedną z jego największych tajemnic i dowiemy się, dlaczego przystojny adwokat ma trudności w budowaniu relacji z kobietami.

Z kolei Dorotę (Daria Widawska) tak bardzo pochłoną sprawy zawodowe, że zaniedba dom i męża... Wojtek (Tomasz Karolak) stanie przed poważnym dylematem, co zrobić ze swoją przyszłością!

Losy bohaterów "Prawa Agaty" śledzić będziemy już od 3 września we wtorkowe wieczory.

"Przepis na życie" - emisja w niedziele o godz. 21.00, start 1 września

Po powrocie z Włoch Anka Adamowicz (Magdalena Kumorek) i Jerzy Knappe (Borys Szyc)  będą bardzo szczęśliwi, choć pewne osoby nie będą życzyły ich związkowi najlepiej... W dodatku Anka będzie musiała zmierzyć się z córką Michała (Jan Englert) w walce o swą ukochaną restaurację! Zuza (Magdalena Schejbal) nie zawaha się bowiem przed niczym, by przejąć "Przepis", który działa przecież w lokalu należącym do jej ojca!

Także w życiu Beaty (Maja Ostaszewska) i Andrzeja (Piotr Adamczyk) pojawi się intruz, który rozgości się na dłużej w ich mieszkaniu i zburzy trwającą między nimi idyllę. Wiele dobrego czeka natomiast Polę (Edyta Olszówka) i Tadeusza (Bartłomiej Świderski) - z niecierpliwością oczekiwać będą na swe pierwsze dziecko, a kuracja w Berlinie, której podda się przyszły tata, sprawi, że stan jego zdrowia znacznie się poprawi.

Na spotkania z bohaterami "Przepisu na życie" TVN zaprasza w niedzielne wieczory już od 1 września.

"Wawa Non Stop" - emisja codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, start 2 września

"Wawa non stop" to nowa telenowela hybrydowa (mix scripted docu i reality show) opowiadająca o mieszkańcach pewnego domu, których kamera śledzi całą dobę przez siedem dni w tygodniu i pokazuje każdy aspekt ich życia.

Dziewięcioro nieznanych sobie wcześniej ludzi z różnych stron Polski zamieszka pod jednym dachem w stolicy. Początki wspólnego życia dla nikogo z grupy nie będą łatwe. Kobiety okupujące łazienkę, jedzenie znikające z lodówki, niezapowiedziane imprezy do białego rana, zepsuta pralka - bohaterowie serialu będą musieli zmierzyć się z własnymi słabościami, pragnieniami, marzeniami oraz charakterami... To od nich zależeć będzie, jak potoczą się ich losy w kolejnych odcinkach, które TVN emitować będzie od 2 września codziennie od poniedziałku do piątku.

Jesienią na antenie TVN pojawią się też kolejne odcinki seriali "Szpital" (codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00, począwszy od 2 września), "Ukryta prawda" (codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 15.00, począwszy od 2 września) i "W-11 Wydział Śledczy" (codziennie od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.45, począwszy od 2 września).

Sztandarowa telenowela TVN "Na Wspólnej" pokazywana będzie codziennie od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.05.

Swoją jesienną ofertę programową stacja TVN zaprezentowała na konferencji prasowej z udziałem niemal wszystkich gwiazd swych seriali i programów. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z konferencji ramówkowej TVN - zobaczcie, jak gwiazdy stacji prezentowały się podczas spotkania z przedstawicielami mediów.


Dowiedz się więcej na temat: Lekarze | seriale | Prawo Agaty | Przepis na życie | Agnieszka Więdłocha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje