Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 718
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Różczka na planie "Lekarzy"

Widzowie jeszcze nie poznali bohaterów najnowszego serialu TVN "Lekarze", a już rozpoczęły się zdjęcia do jego drugiej serii. Na planie pojawili się główni bohaterowie - Magdalena Różczka i Paweł Małaszyński.Zdjęcia do drugiej serii "Lekarzy" ruszyły 17 lipca w Toruniu. Kolejna seria będzie kontynuacją losów ekipy toruńskiego szpitala, a przede wszystkim głównej bohaterki Alicji granej przez Magdalenę Różczkę.

Reklama

Pierwsza seria "Lekarzy" pojawi się na antenie TVN już we wrześniu. Widzowie poznają młodą, utalentowaną i ambitną chirurg - Alicję Szymańską. Młoda lekarka wie czego chce i od dawna ma zaplanowaną przyszłość. Na zawsze chce związać się ze swym ukochanym Krzysztofem. Dobrze też wie, jaką zawodową ścieżką chce podążać.

Jak to zwykle bywa, życie płata figle, a los nie zawsze się do nas uśmiecha. Tak jest również w przypadku Alicji. Nie dostaje się na wymarzony staż z transplantologii, a Krzysztof zupełnie inaczej niż ona widzi ich związek...

Alicja postanawia zmienić swoje życie. Porzuca Warszawę i wyjeżdża do Torunia. Tamtejszy szpital prowadzony przez Elżbietę Bosak daje jej szansę na zawodowy rozwój.

W obsadzie "Lekarzy" znajduje się plejada gwiazd. W rolę Alicji wcieliła się Magdalena Różczka, a towarzyszą jej ponadto: Danuta Stenka, Paweł Małaszyński, Szymon Bobrowski, Wojciech Zieliński, Jacek Koman, Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Więdłocha, Piotr Polk i Marcin Perchuć

Każdy odcinek serialu będzie opowiadał o autentycznych przypadkach medycznych, spotykanych na co dzień w polskich szpitalach.

- Do każdej operacji mieliśmy zrobione ludzkie fantomy, które wyglądały w każdym szczególe tak, jak "pootwierani" ludzie. Przeprowadzaliśmy na tych fantomach prawdziwe operacje - powiedziała Magdalena Różczka zaraz po zakończeniu zdjęć do pierwszej serii serialu. Aktorka dodała także, że przed rozpoczęciem pracy na planie tej produkcji, przygotowywała się do niego ucząc się od samych lekarzy.

- Jeździłam do szpitala i obserwowałam, jak lekarze się zachowują, a nawet jak operują.

Scenariusz napisali Andrzej Staszczyk, Justyna Stefaniak i Marek Kreutz. Pierwszą i drugą serię reżyserują Filip Zylber i Marcin Wrona. Autorami zdjęć są Jan Holoubek i Tomasz Dobrowolski.

Pierwsza seria liczy 15 epizodów, które będzie można oglądać już od września w TVN.


Dowiedz się więcej na temat: Lekarze | seriale | Magdalena Różczka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje