Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 719
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Podróż z... niespodzianką!

W nowym sezonie "Lekarze" zaskakują z odcinka na odcinek. Ślub Alicji i Maksa, wypadek Ordy, a teraz... nieplanowana ciąża! Sprawdź, co wydarzy się w najbliższym odcinku!


Reklama

Szczęśliwi małżonkowie Alicja (Magdalena Różczka) i Maks (Paweł Małaszyński) szykują się do podróży poślubnej. Szymańska nie wie jeszcze gdzie jadą, podróż jest niespodzianką dla niej od Maksa.

Tymczasem Olga (Magdalena Boczarska) dostaje nieoczekiwaną wiadomość na temat swojego stanu zdrowia: jest w ciąży! Ta informacja wstrząsa jej światem. Rojko jest poruszona, nie wie teraz co robić...

Leon (Jacek Koman) i jego rozprawy naukowe robią duże wrażenie na nowej studentce Basi (Aleksandra Hamkało). Ordynator zaczyna być coraz bardziej oczarowany, zachwyt młodej i atrakcyjnej studentki jest kuszący.

Problemy w związku Izy (Katarzyna Warnke) i Piotra (Szymon Bobrowski) są coraz poważniejsze i przenoszą się do sypialni.

Iza nie umie sobie z tym poradzić, chce walczyć o uczucie męża, ale Piotr ją odpycha. Myślami jest wciąż przy ślicznej pani ginekolog Magdzie (Marta Ścisłowicz).

Do szpitala z silnymi bólami brzucha trafia 14-latka. Towarzyszy jej wujek, który wydaje się że ma z dziewczyną lepsze relacje niż jej ojciec.

Podejrzenia lekarzy się sprawdzają i okazuje się że nastolatka jest w ciąży. Oburzony i wściekły ojciec zawiadamia policję i oskarża 15-letniego chłopaka dziewczyny o gwałt. Nie wie, jak bardzo się myli...

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lekarze | seriale | Magdalena Różczka | Paweł Małaszyński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje