Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 694
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Olga zrujnuje ich miłość?

Z zapartym tchem śledzimy związek Alicji (Magdalena Różczka) i Maksa (Paweł Małaszyński). Na razie pokonali wszystkie przeciwności i znów są razem. Ale ktoś znów stanie im na drodze! Tylko u nas dowiecie się, co czeka widzów w 3. serii "Lekarzy", którą zobaczymy jesienią.

Szok! Wygląda na to, że scenarzyści "Lekarzy" znów zamierzają wystawić na próbę cierpliwość wiernych widzów.

Reklama

Z zapartym tchem śledziliśmy wszystkie wydarzenia związane z niespodziewanym wyjazdem, a następnie wstrząsającym porwaniem Maksa Kellera w Somalii. I gdy wreszcie, po rozpaczliwych staraniach, w końcu udało się Alicji doprowadzić do szczęśliwego powrotu ukochanego do kraju, pojawiła się ona!

Ta trzecia...

Olga Rojko (Magda Boczarska) młoda i bardzo ładna lekarka poznała Maksa w Afryce. Przeżycia spowodowały, że traumatyczne wydarzenia w Somalii bardzo ich do siebie zbliżyły. Zaufała mu bezgranicznie. Przyjdzie jej za to zapłacić wysoką cenę. Już po szczęśliwym powrocie do Polski, Olga przyznała, że nie wierzyła, iż uda im się ujść z życiem. Być może dlatego zapomniała, że w kraju czeka na nią wierny mąż i pozwoliła sobie na chwile zapomnienia... 

Na pożegnanie kobieta wręczyła Maksowi tajemniczy amulet. Jak zdradziła nam Dorota Chamczyk, producentka "Lekarzy", to oryginalny talizman. Ekipa serialu otrzymała go od osób, które wróciły z długiej wyprawy do Konga. W 3. sezonie Maks i Olga będą musieli ponosić poważne konsekwencje decyzji, jakie podjęli w Somalii.

Dramatyczne wydarzenia związane z porwaniem złączą ich losy na zawsze. Olga będzie zmuszona swoje dobro postawić na pierwszym miejscu. Będzie gotowa pokazać pazurki, jeśli ktoś jej się przeciwstawi, nawet jeśli to będzie ukochany Maks...

Ponowne pojawienie się Olgi wystawi związek Szymańskiej i Kellera na kolejną poważną próbę.

Uczuciowy zamęt

W 3. sezonie także innych bohaterów czeka miłosna huśtawka. Krzysztof (Piotr Polk), który na dobre zadomowi się w Toruniu, będzie próbował wskrzesić dawne uczucie, które łączyło go z Elżbietą Bosak (Danuta Stenka).

Stateczny ordynator Leon Jasiński (Jacek Koman) zaangażuje się w niecodzienną relację z młodziutką Basią (Aleksandra Hamkało), studentką medycyny.

Nawet na pozór normalnej rodzinie "Jivana" (Marcin Perchuć) i Ewy (Patrycja Durska) przydarzy się sporo kłopotów z dziećmi. Wszystko wyjaśni się już po wakacjach...

mp

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje