Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 730
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowa rola to jego przeciwieństwo

Aktor Paweł Małaszyński wcieli się w rolę Maksa Kellera, chirurga adorującego Alicję Szymańską (Magdalena Różczka), w nowym serialu TVN "Lekarze".


Reklama

- Maks Keller, którego gram w nowym serialu TVN, to postać, jakiej do tej pory nie grałem. To jest facet, który może mieć wszystko na skinienie palca - opowiada Małaszyński w wywiadzie dla "Gali".

- To absolutnie moje przeciwieństwo! Jest na tyle bezczelny i bezpośredni, że obezwładnia tym wszystkie kobiety. Trochę bawidamek, przy tym cholernie zdolny, fantastyczny chirurg. Powiedzmy tak - zna swoją wartość, swoją siłę i rewelacyjnie na tym bazuje. Oczywiście do momentu, kiedy się naprawdę zakocha... - zdradza szczegóły charakteru swojej postaci.

Aktor jest bardzo zadowolony z udziału w nowej produkcji. Zapewnia, że jest ona o klasę lepsza niż wszystkie dotychczas nakręcone polskie seriale medyczne.

- Rzadko się zdarza, żeby serial był tak perfekcyjnie przygotowany jak w przypadku "Lekarzy". Spędziliśmy w szpitalu kilkadziesiąt godzin, obserwując pracę prawdziwych chirurgów. Dla mnie to było fascynujące. Braliśmy nawet udział w niektórych operacjach - mówi zachwycony.

Serial "Lekarze" widzowie będą mogli oglądać na antenie TVN już od 3 września.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lekarze | seriale | Paweł Małaszyński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje