Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 730
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nie załatwi jej kariery!

Danuta Stenka, czyli Elżbieta Bosak z "Lekarzy", ostatnio kilka razy pokazała się na salonach ze swoją 14- letnią córką Wiktorią. Czy aktorka chce w ten sposób pomóc dziecku w karierze?

Danuta Stenka i jej córka były chętnie fotografowanymi gośćmi pokazu Roberta Kupisza w maju. Obie panie pokazały się razem również na innych imprezach.

Reklama

I wtedy w Internecie zawrzało: pojawiły się głosy, że aktorka chce w ten sposób wypromować swoją córkę. Gwiazda postanowiła więc szczerze opowiedzieć o planach swoich córek:

- Marzeniem starszej (Pauliny- przyp. red.) już w gimnazjum była psychologia. Realizuje je, jest na drugim roku studiów - zwierza się Danuta Stenka w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

- W młodszej drzemie jednak artystyczna dusza, ale nie mam pojęcia, jaką drogę wybierze. Ona sama chyba tez jeszcze tego nie wie.

Danuta Stenka uważa, że nie będzie pomagać swojej młodszej latorośli w karierze, a wspólne bywanie na imprezach to jedynie rozrywka:

- A ja nie zachęcam jej do aktorstwa, ale też nie zniechęcam. Nie zabierałam nigdy córek do pracy w teatrze albo na planie zdjęciowym. Jeśli kilka razy znalazły się tam, to przez przypadek. Nigdy ich też nie polecałam jako uzdolnionych dzieci do spektakli, reklam ani seriali. 

- Moje dzieci znają film i teatr głównie od strony widowni - zapewnia Danuta Stenka.


MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lekarze | seriale | Danuta Stenka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje