Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 729
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nadchodzi pora na "Lekarzy"!

"Lekarze" to jedyny nowy serial, jaki pojawi się tej jesieni w TVN. Opowiada o codziennej pracy oraz życiu prywatnym grupy lekarzy z toruńskiego szpitala. Ci, którzy w środę na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej obejrzeli pierwszy odcinek "Lekarzy", twierdzą, że nowa produkcja TVN może stać się prawdziwym hitem stacji.Już w pierwszy poniedziałek września poznamy grupę lekarzy z nowego serialu TVN. Czy staną się tak popularni, jak uwielbiani przez widzów już od 13. lat specjaliści ze szpitala w Leśnej Górze z "Na dobre i na złe"?
Kim są bohaterowie "Lekarzy" - drugiego polskiego serialu medycznego?

Reklama


Oto oni:


Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) to kochająca życie optymistka. Na sali operacyjnej jest zdecydowana, gdy w grę wchodzi zdrowie jej pacjentów, ale prywatnie czuje się czasem niepewnie. Chce być kochana i marzy o stworzeniu rodziny i urodzeniu dziecka. Wierzy, że można być jednocześnie dobrym chirurgiem i spełnioną matką i żoną. Robi specjalizację z transplantologii.

Maks Keller (Paweł Małaszyński) specjalizuje się w chirurgii ogólnej. Wraca do Polski po emigracji, by tu kontynuować swoją karierę i zostaje rezydentem w szpitalu w Toruniu. Jest czarującym, podobającym się kobietom 33-latkiem, indywidualistą ponad wszystko ceniącym swoją niezależność.

Elżbieta Bosak (Danuta Stenka) kieruje toruńskim szpitalem. Jest ambitną i uwielbiającą wyzwania kobietą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Jako szefowa stara się być wymagająca, ale sprawiedliwa.

Leon Jasiński (Jacek Koman) to uroczy, dowcipny ordynator Oddziału Chirurgii, świetny specjalista, prywatnie nieco zagubiony w sprawach domowych wdowiec. Uważa, że fachowy lekarz jest największym przyjacielem pacjenta.

Sylwia Matysik (Katarzyna Bujakiewicz) pracuje jako oddziałowa i koordynatorka transplantologii. Jest ulubienicą wszystkich mężczyzn, których potrafi rozkochać w sobie od pierwszego wejrzenia. W pracy nigdy nie traci głowy i cieszy się opinią świetnej pielęgniarki.  

Beata Jasińska (Agnieszka Więdłocha) to inteligentna i uparcie dążąca do celu dziewczyna, która - mimo że jest typem chłopczycy - przyciąga męskie spojrzenia i potrafi zrobić piorunujące wrażenie na każdym. Jest córką ordynatora, robi specjalizację z anestezjologii.

Adam Gajewski (Marcin Perchuć) pracuje jako internista. Jedyne, czego chce, to skutecznie pomagać innym. Jest joginem, miłośnikiem medytacji, ale też oddanym lekarzem słynącym ze wspaniałego podejścia do pacjentów.

Daniel Orda (Wojciech Zieliński) jest systematycznym i dokładnym lekarzem wierzącym, że procedury wymyślono po to, by uniknąć chaosu. Ma mnóstwo kompleksów i nie lubi kobiet-chirurgów.

"Lekarze" emitowani będą w poniedziałkowe wieczory o godzinie 21.30. Na pierwsze spotkanie z bohaterami nowego serialu TVN zaprasza 3 września.
W naszej galerii znajdziecie fotorelację ze środowego spotkania ekipy i gwiazd "Lekarzy" z dziennikarzami.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Lekarze | TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje