Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 730
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Maks w niebezpieczeństwie!

Z Afryki napływają szokujące informacje. Maks (Paweł Małaszyński) został porwany i nie wiadomo, czy żyje! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 9. odcinku "Lekarzy".

Tragiczne wieści

Alicja (Magdalena Różczka) żałuje, że spędziła noc z Bartkiem (Michał Czernecki) i odrzuca jego względy. Szymańska w końcu przyznaje się przed sobą, że nadal czuje coś do Maksa.

Reklama

W wiadomościach zostaje podana tragiczna informacja: Keller i dwójka innych medyków zostali porwani. Nie wiadomo, czy polscy lekarze żyją! Jak z tą wiadomością poradzi sobie Alicja?

Dwóch adoratorów

Łącki (Marcin Troński), który zwodził Elżbietę (Danuta Stenka) swoimi obietnicami o pomocy, wyznaje dyrektorce, że załatwienie dofinansowania dla szpitala leży poza jego zasięgiem. Bosak jest bardzo rozczarowana.

Alicja zauważa, że Leonowi (Jacek Koman) podoba się Elżbieta. Wraz z Beatą przygotowują dla ojca i Bosak romantyczną kolację, która jednak okazuje się fiaskiem...

Słodka zemsta

Beata i Sylwia (Agnieszka Więdłocha) tworzą wspólny front przeciwko facetom, którzy je skrzywdzili. Obie postanawiają zabawić się kosztem Daniela (Wojciech Zieliński). Na skutek ich intrygi Orda staje się pośmiewiskiem w oczach Florczyka (Piotr Polk).

 

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lekarze | seriale | Magdalena Różczka | Paweł Małaszyński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje