Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 730
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Leon dla Basi rzuca posadę ordynatora! Co będzie dalej z Leonem i Basią w 4 sezonie?

W 3 sezonie serialu ''Lekarze' romans między ordynatorem Leonem Jasińskim (Jacek Koman) i młodziutką rezydentką Basią Torzewską (Aleksandra Hamkało) nie jest dobrze widziany w oczach innych. Basia nie ma przez to dobrej reputacji. Choć nie robi kariery przez łóżko, tylko dzięki swoim umiejętnościom, ten związek nie wygląda dobrze. Elżbieta Bosak (Danuta Stenka) już raz upomniała zakochanego ordynatora. W ostatnim 13 odcinku 3 sezonu "Lekarzy" Leon dla Basi rezygnuje z posady ordynatora chirurgii.

Leon załatwił Basi pracę w Copernicusie. Wtedy jeszcze nie dawał po sobie poznać, że młoda stażystka wpadła mu w oko. Teraz ci dwoje nie potrafią zachować w ukryciu swoich uczuć.

Reklama


Skandal w "Lekarzach". Leon całuje się z Basią. Rezydentka jest młodsza od ...

Zakochany ordynator i jego podwładna, w dodatku rezydentka, nie powinni być ze sobą tak blisko. Przynajmniej nie na terenie szpitala. Choć wielu uważa, że Basia traktowana jest ulgowo, to Jasiński wcale jej nie faworyzuje. Młoda stażystka ma zadatki na zdolnego chirurga. Jej umiejętności dorównują innym lekarzom. Diagnoza, którą ostatnio postawiła była jedyną słuszną.


Leon (Jacek Koman) i Basia Torzewska (Aleksandra Hamkało)

Jednak zanim Basia dała popis swoich możliwości sądzono, że wykorzystuje Leona do zrobienia kariery. Leon i Basia wiedzą, że uczucie jest szczere. Jednak z boku nie wygląda to najlepiej. Być może właśnie dlatego Leon zrezygnował z ordynatury i nie chce brać udziały w konkursie na nowego szefa chirurgii.


Leon Jasiński (Jacek Koman) z serialu "Lekarze" zaprasza młodziutką Basię ...

Teraz kolej na młodych. W 4 sezonie "Lekarzy" stanowisko po nim przejmie Michał Karkoszka (Wojciech Mecwaldowski), syn Tadeusza Karkoszki (Krzysztof Jędrysek). Leon nie będzie musiał się już przejmować, że jest przełożonym swojej ukochanej.


Jasiński uprawia gorący seks z dziewczyną młodszą od swoich córek!

Czy teraz ich związek będzie zaakceptowany? Czy Basia i Leon stworzą szczęśliwą parę?


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje