Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 715
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lekarze": Pomogę, ale nie odejdę!

Maks (Paweł Małaszyński) dowiaduje się, że wkrótce zostanie ojcem! Jednak dziecka nie spodziewa się jego świeżo poślubiona małżonka, a... kochanka, którą poznał podczas wyjazdu do Somalii! Czy jego związek z Alicją (Magdalena Różczka) rozpadnie się?


Reklama

Olga (Magdalena Boczarska) wyznaje Maksowi, że jest z nim w ciąży. Mężczyzna postanawia przekazać tę wieść Alicji. Szymańska nie zamierza zostawiać męża. Ten decyduje się pomagać Rojko we wszystkim, lecz nie chce odejść od Alicji. Olga jest załamana.

Obecność Olgi w Copernicusie komplikuje życie młodych małżonków. Keller postanawia ostatecznie rozmówić się z Rojko.

Okazuje się, że kobieta przemyślała całą sytuację i chce wrócić do męża. Tłumaczy, że jeśli zdecyduje się urodzić dziecko, to będzie ono potrzebowało prawdziwego ojca.

Ba, Olga nie życzy sobie, aby Maks w przyszłości kontaktował się za swoim potomkiem! Nie chce też, by prawda kiedykolwiek ujrzała światło dzienne!

Keller jest rozjuszony i załamany. Tymi rewelacjami dzieli się z Alicją, która powoli zaczyna tracić cierpliwość... Wkrótce Olga trafia na oddział ginekologiczny z silnymi bólami brzucha, Podminowany Maks bardzo martwi się o byłą kochankę.

Czy Olga poroni? Tego dowiecie się oglądając najbliższe odcinki "Lekarzy", w poniedziałki o 21:30 na antenie TVN!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje